Ładny taras

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Ładny taras

Post autor: Kachna »

Witajcie,
marzy mi się ładny taras przed domem i zastanawiam się nad wyborem odpowiednich desek. Czy Waszym zdaniem deska lenta, taka jak na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/produkt/deska-lenta/, będzie ok? Jak sądzicie? Jak Wam się podoba taki wzór?
łucja z.

Re: Ładny taras

Post autor: łucja z. »

@Kachna, ja bym Ci poleciła niezwykle trwałe deski świerkowe na taras. My na nasz taras zamawialiśmy je w korzystnych cenach ze składu SIEKIERKI w Warszawie. Akurat świerk jest bardziej wytrzymały na niekorzystne warunki atmosferyczne, stosunkowo łatwy i tani w obróbce. No i nie wspomnę, że taki drewniany taras prezentuje się pięknie :)))

tarcze ipsc
michaśka

Re: Ładny taras

Post autor: michaśka »

Warto również pomyśleć nad tym by kupić ładne i wytrzymałe markizy tarasowe . Moim zdaniem jest to doskonałe rozwiązanie by uchronić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i też w sumie markizy elegancko się prezentują, więc jak najbardziej warto na nie postawić.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Ładny taras

Post autor: Pinki »

Nie znam tej firmy, ale wiem, że jeśli chodzi o drewno, to stronie Siekierki można znaleźć sporo ciekawych rozwiązań w tej dziedzinie. Mój znajomy powiedział mi o nich, gdy chciałam odnowić swój taras i muszę przyznać, że ich propozycje były w dość rozsądnych cenach. Dajcie znać co wy na ich temat uważacie
Gość

Re: Ładny taras

Post autor: Gość »

Na ładnym tarasie polecam wam mieć te https://gardenspace.pl/zestaw-mebli-tar ... dla-8-osob meble dla 8 osób, pojemne, solidne i stylowe do tego. Zobaczcie jaki wybór mają, producent ten stawia na jakość więc dostaniecie od nich wysoką, bez wątpienia.
AdamKrel

Re: Ładny taras

Post autor: AdamKrel »

Zdecydowanie taras powinien łączyć w sobie styl i jednocześnie funkcjonalność codziennego użytku. Jednak nie ma co ukrywać, że najlepiej prezentują się tarasy drewniane. Jednak ważnym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego wykonawcy, który wraz z nami stworzy projekt, pomierzy i zajmie się wykonaniem. Tutaj akurat możesz wziąć pod uwagę firmę GezGarden, która ma wiele realizacji na koncie i możesz je sprawdzić tutaj https://www.facebook.com/GezGarden. A jak się Wam spodoba to od razu będziecie mogli się skontaktować, pozdrawiam i daj znać jak poszło :)
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Ładny taras

Post autor: tadzionorek »

W kwestii zabezpieczenia drewnianych elementów w domu, ostatnio szukałam ciekawych porad i wskazówek. Koleżanka poleciła mi sprawdzenie treści na stronie https://www.altax.pl/zastosowania/drewn ... a-i-drzwi/, gdzie znalazłam wiele fascynujących informacji. Jakie wy sobie radzicie z takimi drewnianymi elementami?
Hank9

Re: Ładny taras

Post autor: Hank9 »

Jeśli chodzi o aranżację tarasu to warto postawić na dobrej jakości meble. Dobrze jest zastanowić się jakie meble będą dla nas najbardziej odpowiednie. Jedną z ciekawych propozycji są meble z drewnianych palet Warto jest rozważyć taką opcję do swojego ogrodu.
Masha4

Re: Ładny taras

Post autor: Masha4 »

Taras także trzeba dobrze zaprojektować, gdy myślimy o remoncie domu czy w ogóle budowie. Z pewnością musi on wpasować się w styl domu i upodobania właścicieli. Na pewno tarasy Kraków wykonują świetni fachowcy i będą w stanie doradzić, jaki taras się sprawdzi w danym miejscu.
Szari

Re: Ładny taras

Post autor: Szari »

W różnych stylach dzisiaj się wykonuje tarasy i na pewno też tarasy kompozytowe są jednymi z lepszych. Warto pomyśleć o tym, jaki chcemy mieć taras nawet podczas projektowania domu. Możliwości na pewno jest wiele. Warto zorientować się w temacie
dobranasza

Re: Ładny taras

Post autor: dobranasza »

Mam taras z innego drewna niż większość, bo z modrzewia i to nie jest wcale takie proste, jeśli chodzi o utrzymanie jakości i wyglądu. Stąd zaczęłam rozważać sposoby jego pielęgnacji i impregnowania i wychodzi na to, że nie wiem jaki olej do tarasu z modrzewia mam kupić. Czy możecie mi pomóc ?
ODPOWIEDZ