Jaki rozrusznik zakupić?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Koala
Posty: 28
Rejestracja: 21 sty 2019, 10:29

Jaki rozrusznik zakupić?

Post autor: Koala »

Potrzebujesz zakupić rozrusznik? A może chcesz wymienić cewkę zapłonową? Wszystkie te elementy znajdziesz w sklepie internetowymi davicar.pl. Bardzo gorąco polecam każdemu kto chciałby zakupić części dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Jaki rozrusznik zakupić?

Post autor: Falcon »

hmm to zalezy do jakiego auta potrzebujesz rozrusznik. Jezeli ma to byc auto francuskie - to spójrz na strone sklepu FranceCar. Specjalizuja sie oni w sprzedazy czesci (oryginalnych i zamiennikow, oczywiscie nowych) wiec mozna smialo z nimi sie kontaktowac - na pewno maja rozruszniki ( oraz wszystkie czesci samochodowe do aut francuskich) w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: Jaki rozrusznik zakupić?

Post autor: Olina »

Ale fajne tematy motoryzacyjne podejmujecie. Ja to dopiero jestem początkującym kierowcą i szukam dobrego samochodu dla siebie. Najpierw chcę się wybrać do MINI Bawaria Motors, bo może trafię akurat na wyprzedaże z rocznika 2019. Jeszcze nie wiem, na jaki konkretnie model się zdecyduję, ale od tego są doradcy w salonie, aby ze mną porozmawiać.
Kamiśka

Re: Jaki rozrusznik zakupić?

Post autor: Kamiśka »

Skoro poszukujecie artykułów mororyzacyjnych to polecam zajrzeć tutaj. Znajdziecie tam wysokiej klasy akcesoria oraz części do motocykli. Widziałam tam nawet wysokiej jakości, solidną odzież motocyklową, która zapewni nie tylko komfort w czasie jazdy, ale również i bezpieczeństwo.
ginamó

Re: Jaki rozrusznik zakupić?

Post autor: ginamó »

Koniecznie przyjrzyj się ofercie https://autoelektroklima.pl/ . To właśnie od nich miałem przyjemność zakupić tego typu rozrusznik a było to całkiem rozsądnym wyborem.
ODPOWIEDZ