Dom seniora

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Dom seniora

Post autor: Pracuś »

znacie moze jakies porzadne domy seniora w okolicach Inowroclawia? Glownie zastanawiam sie nad tym miejscem w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu ze wzgledu na pogarszajacy sie stan zdrowia mojego dziadka - nie mam mozliwosci opiekowania sie nim przez całą dobę a wyczytałam że oferują opiekę dzienną jak i caloodobową. No i widze ze budynek jest bardzo dobrze wyposazony jak i dostosowany dla osob starszych i schorowanych. Co myslicie?
Awatar użytkownika
polazajac
Posty: 68
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Dom seniora

Post autor: polazajac »

My wolimy mieć babcię w domu. Co prawda mamy z nią trochę problemów żywieniowych ale lekarz polecił nutridrinki Fresubin i jest dużo lepiej. Można je kupić w aptekach DOZ.
Awatar użytkownika
Logan
Posty: 32
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:15

Re: Dom seniora

Post autor: Logan »

My podobnie postąpiliśmy z ciotką. Ma 87 lat, kuleje, nosi okulary z mocna dioptrią, nie ze wszystkim radzi sobie sama. Więc mieszka juz od 3 lat z nami i pomagamy:)
Dreś

Re: Dom seniora

Post autor: Dreś »

polazajac pisze: ↑16 wrz 2020, 12:54 My wolimy mieć babcię w domu. Co prawda mamy z nią trochę problemów żywieniowych ale lekarz polecił nutridrinki Fresubin i jest dużo lepiej. Można je kupić w aptekach DOZ.
A wiesz może, czy te nutridrinki z dozu mogę podać osobie chorej na cukrzycę?
skórka

Re: Dom seniora

Post autor: skórka »

Dreś pisze: ↑30 wrz 2020, 23:26
polazajac pisze: ↑16 wrz 2020, 12:54 My wolimy mieć babcię w domu. Co prawda mamy z nią trochę problemów żywieniowych ale lekarz polecił nutridrinki Fresubin i jest dużo lepiej. Można je kupić w aptekach DOZ.
A wiesz może, czy te nutridrinki z dozu mogę podać osobie chorej na cukrzycę?
dla diabetyków w DOZie możesz dostać Diben, jest kilka wariantów smakowych, mają niski indeks glikemiczny
dobra

Re: Dom seniora

Post autor: dobra »

Wraz z wiekiem zaczynamy się bardziej martwić o zdrowie naszych starszych członków rodziny, zwłaszcza jeśli cierpią na poważną chorobę, taką jak Alzheimer. Ważne jest, aby znaleźć sposoby na skuteczne leczenie alzheimera , dzięki czemu możemy poprawić ich samopoczucie i jakość życia.
Jagnaa

Re: Dom seniora

Post autor: Jagnaa »

nie wszyscy chcą się decydować na umieszczanie ukochanej babci czy dziadka w domu opieki, doskonale to rozumiem. dobrą alternatywą jest na pewno współpraca z firmą SYMEON https://www.facebook.com/symeonopieka/. Świadczą usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne na terenie kraju. Wykazują się holistycznym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
ODPOWIEDZ