Telewizja i internet w Sanoku

Każda firma potrzebuje do funkcjonowania dobrego marketingu. Reklama, media społecznościowe, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Telewizja i internet w Sanoku

Post autor: kozi44 »

Czy jest na forum ktoś kto mógłby mi doradzić gdzie znajdę najlepszy pakiet telewizji z internetem w Sanoku?
Awatar użytkownika
alfred33331
Posty: 116
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:39

Re: Telewizja i internet w Sanoku

Post autor: alfred33331 »

Z tego co słyszałem od znajomych z Sanoka i okolic, to na przykład tutaj https://www.multimedia.pl/ znajdziesz bardzo wysokiej jakości usługi tego typu. Polecam Ci zainteresować się ich ofertą. Mają bardzo dobre opinie w sieci, więc wydaje mi się, że jak najbardziej warto jest z ich usług korzystać
Awatar użytkownika
Jully
Posty: 35
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:31

Re: Telewizja i internet w Sanoku

Post autor: Jully »

W Białymstoku multimedia nie jest taka popularna, lepiej sobie radzi Elpos - lokalny dostawca. Mają lepsze łącze internetowe, bo przez nie tv nie idzie tylko tv idzie kablówkowo tak jak za dawnych starych czasów. przez to internet szybki
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Telewizja i internet w Sanoku

Post autor: Pracuś »

Jeśli już znajdziecie odpowiedniego dostawce to warto także zainwestować w odpowiednie urządzenia . Firma Telmor ma świetne urządzenia do dystrybucji sygnału TV naziemnej i satelitarnej - ważna będzie także stacja czołowa a taką także u nich znajdziecie dzięki czemu nic nie zakłóci Waszego czasu na ulubione seriale czy filmy :)
samiś4322

Re: Telewizja i internet w Sanoku

Post autor: samiś4322 »

Ja miałam odwieczny problem z internetem, przeglądarki fatalnie działały, pojawiało się mnóstwo błędów, ale pomogli mi fachowcy i wreszcie wszystko działa jak należy. Polecono mi też usługi Fiberlink , więc na pewno od razu po internet i telewizję się do nich zgłoszę.
ODPOWIEDZ