Drukarnia we Wrocławiu

Każda firma potrzebuje do funkcjonowania dobrego marketingu. Reklama, media społecznościowe, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

Znacie jakas dobra drukarnie/ksero we Wroclawiu? :)
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: Alicja88 »

Hej,

Ja moge Ci polecic Reprotechnike. Caly czas korzystam z ich uslug, a zaczelam juz na uczelni jak musialam kserowac sporo notatek do nauki. Dla mnie ksero wroclaw - tylko Reprotechnika. Lepszej nie znam, wiec nic innego nie jestem w stanie Ci polecic :)

lokus nieruchomości warszawa
Awatar użytkownika
xap
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 22:46

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: xap »

Spokojnie możesz skorzystać z drukarni online. Zawsze możesz sprawdzić inne podmioty, szczególnie, jeśli potrzebujesz materiały reklamowe. Sporo takich rzeczy oferuje m.in. https://www.diamond-druk.pl/
Awatar użytkownika
stay
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:28

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: stay »

Dzięki za namiary, a wiecie może, która drukarnia używa płyt do reklamy od Plexikordu? Marka jest mi znana i chciałabym, żeby właśnie od nich sam surowiec zamawiali, a potem opracowali go. Tam jest po prostu dobra jakość, żadne kombinowanie i byle co, co przy transporcie się łamie. To jak, macie na ten temat jakieś informacje?
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 44
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:02

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: natasza85 »

Czy w którejś z tych polecanych przez was miejsc mogę także zamówić poduszki z własnym nadrukiem. Zależy mi na jakości i większej ilości? Mam pewien pomysł dla dzieci z przedszkola na Mikołajki.
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 47
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:27

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: rafon »

Ja chciałem Was zapytać czy znacie firmę z Wrocławia, u której w ofercie dostępna jest od ręki dobrej jakości folia transferowa do papieru?
Awatar użytkownika
yashasvi07
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2020, 9:59

Re: Drukarnia we Wrocławiu

Post autor: yashasvi07 »

Norton help to secure your gadgets against antiviruses and help to advance and keep up your data from compitetior. Introduce norton.com/setup in your pcclick here for subtleties. Norton Security ensures your gadgets and the data on them, norton install with product key Norton Secure VPN encodes the information you send and get when utilizing open Wi-Fi.
ODPOWIEDZ