Wózek dla dziecka

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Wózek dla dziecka

Post autor: Tomasz798 »

Jeśli nie wiecie jeszcze, na jaki wózek się zdecydować, to powinniście przede wszystkim zajrzeć na stronę https://umalucha.pl/ Tam będziecie w stanie dopasować odpowiedni model pod kątem potrzeb Waszej rodziny. Warto mieć to na uwadze.

bekuplast silverline
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: garettka »

Wózek to jedna, ale ultra komfort z pewnością doda Wam odpowiednie nosidełko od kinder hop na przykład. Bardzo fajna i konkretna sprawa. model basic jest idealny dla tych ludzi, co lubia chodzić na długie spacery z psem czy po górach. Maluch ma eygodnie, bo nosidło zapewnia odpowiedni ergonomiczny kształt.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: falkowska »

Mam nosidełko ale większość czasu jednak mój maluch spędza w wózku, mam ogromne problemy z kręgosłupem więc staram się go nie nosić za wiele a przecież już swoje waży. Kupiłam lekkiego x-landera x-cite który też bardzo łatwo się składa, bez problemu go mieszczę w bagażniku
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: lara »

Oprócz wózka dla dziecka przyda się również nosidełko . Musi ono być bezpieczne, ale też wygodne w noszeniu. Widziałam, że duży wybór akcesoriów dla dzieci jest na stronie tulisie.pl. Posiadają w ofercie m.in. akcesoria dla kobiet w ciąży i po ciąży, zabawki, pieluchy itp. Dodatkowo wspierają akcję pomagania dzieciom chorym i potrzebującym.
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: asxx »

Ja bardzo zadowolona jestem ze swojego Basic Pastel od Riko. To naprawdę świetny, solidny wózek w rozsądnej cenie (nieco ponad tysiąc złotych). Dużym plusem jest to, że kupując go, nie musisz wymieniać go po roku, bo jest to wózek który wystarczy do końca wózkowania.
ODPOWIEDZ