Sesja do portfolio

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
Nitara_81
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 5:48

Sesja do portfolio

Post autor: Nitara_81 »

Cześć! Powoli rozwijam się w kierunku fotomodelingu i pomyślałam, że warto byłoby stworzyć własne portfolio. Przydałaby mi się na pewno jakaś sesja indywidualna wykonana przez profesjonalnego fotografa. Myślę, że dobrze zrobione zdjęcia przyciągną wielu zainteresowanych współpracą. Też tak uważacie? Dajcie znać, co myślicie na ten temat.
miluś

Re: Sesja do portfolio

Post autor: miluś »

Nie jestem przekonana, czy to, co robię, jest dla mnie odpowiednie, jednak muszę postarać się przede wszystkim bardzo, bo chcę mieć cudownie zdjęcia ze ślubu. I do tego potrzebny mi jest dobry fotograf ślubny , dlatego liczę, że mi w tej kwestii pomożecie. Kogo możecie mi zaproponować? Kto ma naprawdę dobrą rękę do sesji weselnych?
katrin88

Re: Sesja do portfolio

Post autor: katrin88 »

Myślę, że w tym kierunku może świetnie się sprawdzić przykładowo Tomasz Wilczkiewicz, ponieważ
spore ma doświadczenie w owej branży i umie naprawdę uchwyć piękne fotki. Mnie właśnie
zainteresowała oferta na profesjonalne zdjęcia do CV i chcę też się do niego zgłosić.
ODPOWIEDZ