wszystko o firmie faktoringowej

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Efraim80
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2023, 17:47

wszystko o firmie faktoringowej

Post autor: Efraim80 »

Jest tutaj ktoś, kto zdecydował się prowadzić firmę faktoringową? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo mnie przyda się kilka wskazówek na ten temat. Właściwie to obecnie jestem na etapie wyboru odpowiedniego narzędzia, jakim jest oczywiście dobry system faktoringowy. Czym według was powinien się charakteryzować i wyróżniać? Pełne wsparcie serwisowe, wsparcie procesów biznesowych, automatyzacja - co jeszcze?
leszczuu

Re: wszystko o firmie faktoringowej

Post autor: leszczuu »

U mnie nie ma jednego sposobu na biznes, a jest ich kilka, dlatego jestem pewna, że będę mogła sobie pomóc. I jakoś na spokojnie to rozegrać. No i pod tym względem mam naprawde róznorakie podejścia. No i jak już, to zdecydowanie polscy producenci gier komputerowych mają naprawdę sporo sposobów na zarobki.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 322
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: wszystko o firmie faktoringowej

Post autor: miszol »

Tak się składa, ze sam ostatnio szukałem namiaru na firmę faktoringową i znalazłem namiar na AFORTI Factor. Swiadczą usługi z zakresu faktoringu niepełnego, dlatego jeżeli was to interesuje - koniecznie się do nich zgłoście.
ODPOWIEDZ