Jak zbudować pozycję firmy w internecie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Mr.Jan
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2020, 16:52

Jak zbudować pozycję firmy w internecie

Post autor: Mr.Jan »

Witam

Jak w temacie - czy macie jakieś ciekawe rady, dot. budowania pozycji firmy w internecie? Internet to poważne medium, zatem firma powinna się na tej płaszczyźnie dobrze prezentować. Do tego powstaje pytanie, co zrobić żeby być wyżej w google?
Awatar użytkownika
Alicja.K90
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2019, 1:50

Re: Jak zbudować pozycję firmy w internecie

Post autor: Alicja.K90 »

Myślę, że dobrym sposobem będzie skorzystać z pomocy specjalisty seo. Specjalista pomoże Ci też wypozycjonować stronę- w ten sposób, Twoja witryna znajdzie się na wyższej pozycji w google. Ze swojej strony mogę Ci polecić Kamila Demidowskiego. Zajrzyj na jego stronę tutaj.
Awatar użytkownika
Zenobia8
Posty: 38
Rejestracja: 01 kwie 2019, 18:33

Re: Jak zbudować pozycję firmy w internecie

Post autor: Zenobia8 »

Najlepiej wynajac agencję marketingowa. Mój brat tak zrobił, ktoś mu polecił fakną pręznie działająca agencję http://amplifying.pl/ Tacy ludzie potrafią w bardzo skuteczny sposób dotrzeć do potencjalnych klientów. Wykorzystują różne narzędzia marketingowe. Wiedzą jak taką kampanię poprowadzić. W końcu są to osoby, które już wcześniej pracowały w różnych agencjach marketingowych i domach mediowych. A dziś praktycznie każda firma musi istnieć w internecie. Bez tego bardzo ciężko.
ODPOWIEDZ