Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Alwin85
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:36

Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: Alwin85 »

Cześć, czy ktoś z Was zainwestował w nieruchomości?
Awatar użytkownika
Wiara-73
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:30

Re: Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: Wiara-73 »

Tak, a o co chodzi?
Awatar użytkownika
Alwin85
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:36

Re: Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: Alwin85 »

Mam dwa mieszkania, które aktualnie wynajmuję... Na początku zrobiłem remont, ale teraz widzę że mieszkania znów trzeba odświeżyć. Jak to wszystko policzyłem to wysżło ze zamiast zarobić to wyjdę na zero. I to jak dobrze pójdzie... Co zrobiłem nie tak?
Awatar użytkownika
Wiara-73
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2019, 22:30

Re: Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: Wiara-73 »

Ciężko mi tak teraz stwierdzić, bo nie znam dokładnie Twojej sytuacji. Inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne ale niełatwe. Polecam Ci bardzo warsztaty https://wiwn.pl/. Trwają sporo, ale wiedza przyda sie na przyszłość,
Awatar użytkownika
nieruchomosci
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2019, 20:25

Re: Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: nieruchomosci »

Ja chce zainwestować w kilka mieszkań, jednak zastanawiam się teraz nad formalnościami. Czy obsługa finansowa nieruchomości musi być prowadzona przez firmę zewnętrzną, czy mogę ją sama poprowadzić, czy bez znajomości księgowości nie poradzę sobie z tym? :)
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 54
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:32

Re: Jak zarabiać na wynajmie mieszkań?

Post autor: biznesowa »

Po prostu trzeba mieć jedno lub kilka mieszkań i je wynajmować. Każdy sposób jest dobry żeby móc zarobić jakieś pieniądze. Ja zaczęłam właśnie odkładać w ppk https://www.mojeppk.pl/ , nasza firma jako jedna z pierwszych weszła do tego programu i nawet dobrze, więcej się odłoży
ODPOWIEDZ