europoz.pl - opinie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:55

europoz.pl - opinie

Post autor: Fikus »

Witam, szukam firmy do stałej współpracy w zakresie usług przeciwpożarowych. Na początek zleciłbym opracowanie instrukcji bezpieczeństwa przeciwpożarowego i przeprowadzenie próbnej ewakuacji budynku. W internecie znalazłem firmę Europoż i jestem ciekawy Waszych opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
seweryn_70
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 12:21

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: seweryn_70 »

Mogę ich z czystym sumieniem polecić. Zapewniają kompleksową obsługę obiektów w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Przeglądy, legalizacje sprzętu gaśniczego, konserwacje. We wszystkich tych aspektach nie mają sobie równych. Polecam
Awatar użytkownika
Kazimiera_85
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2020, 8:21

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Kazimiera_85 »

Europoz.pl dostarczyło do mojej firmy znaki ewakuacyjne i ochrony PPOŻ. Realizacja zamówienia poszła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Na pewno będę polecać ich firmę znajomym.
celować

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: celować »

Do naszej firmy kupiliśmy u nich sprzęt gaśniczy, gaśnicze proszkowe i koce gaśnicze. Jestem zadowolony z transakcji, z przyzwoitych cen. Polecam firmę zarówno do współpracy w zakresie usług przeciwpożarowych, jak i pojedynczych zakupów.
Mańka

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Mańka »

Polecam współpracę. Robią u nas przeglądy hydrantów. Mają profesjonalny sprzęt, bardzo przystępne ceny, na koniec kontroli wystawiają protokół. Wszystko jak należy.
Chetńi

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Chetńi »

Oczywiście, jak najbardziej polecam współpracę z tą firmą i samą firmę Europoz. Mamy z nimi naprawdę dobre doświadczenia, znają się na swojej pracy, bez wątpienia są najlepszymi fachowcami w swoim fachu. Przeglądy, konserwacje, legalizacje sprzętu gaśniczego, usługi przeciwpożarowe, to wszystko warto zlecić właśnie tej firmie.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: martita »

Szczerze mówiąc nie znam tej firmy. Ale z doświadczenia wiem, że warto usługi porównywać, dlatego zostawiam Ci namiar na nich https://www.firesafety24.pl/ . Mają kompleksową obsługę w temacie ochrony ppoż, a do tego prowadzą szkolenia i wykonują operaty. Sprawdź ich stronę. Może akurat będzie to lepsza opcja.

mapy ovi offline
Ołówek

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Ołówek »

Rzetelna i naprawdę polecana przez wiele osób firma, ja również nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń i mogę wystawić swoją rekomendację. Mamy od nich podręczny sprzęt gaśniczy taki jak: Gaśnice proszkowe, płynowe, śniegowe oraz koce gaśnicze. Oferują również naprawy oraz legalizacje podręcznego sprzętu gaśniczego pod kątem sprawności i zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz normami
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: lara »

Nie znam firmy, ale wiem, że najlepiej szukać profesjonalnego wykonawcy w swojej okolicy. Ułatwia to potem temat serwisowania sprzętu. W Krakowie i okolicach w zakresie montażu systemu sygnalizacji pożaru warto skorzystać z ich usług https://fpi.com.pl/oferta/systemy-sygnalizacji-pozaru/ . Mają doświadczenie, pracują na markowych podzespołach. Pomogą na każdym etapie inwestycji.
Pańka

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Pańka »

lara pisze: ↑22 kwie 2021, 13:23 Nie znam firmy, ale wiem, że najlepiej szukać profesjonalnego wykonawcy w swojej okolicy. Ułatwia to potem temat serwisowania
Zgadzam się, dlatego ja właśnie zaufałam firmie EuroPoz, bo ma w mojej okolicy naprawdę najlepsze opinie. Wiedziałam, że jak zakładałam firmę, to [url=https://www.europoz.pl/pozostale-uslugi.html]usługi przeciwpożarowe/url] powinnam załatwić tylko u nich.
Żonkil

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Żonkil »

seweryn_70 pisze: ↑23 paź 2020, 8:38 Mogę ich z czystym sumieniem polecić. Zapewniają kompleksową obsługę obiektów w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Przeglądy, legalizacje sprzętu gaśniczego, konserwacje. We wszystkich tych aspektach nie mają sobie równych. Polecam
Zgadzam się, bardzo profesjonalna firma świadcząca usługi przeciwpożarowe. Korzystam od dawna i naprawdę mogę ich zarekomendować z czystym sumieniem.
Małka

Re: europoz.pl - opinie

Post autor: Małka »

Szukałam firmy, która będzie sprawdzona i rzetelna jeśli chodzi o usługi przeciwpożarowe, której będę mogła zaufać w tym zakresie w mojej firmie. Wiele osób polecało właśnie Europoz, współpracujemy z nimi już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, naprawdę profesjonalna firma.
ODPOWIEDZ