Księgowość - program do fakturowania

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
RafikEł

Księgowość - program do fakturowania

Post autor: RafikEł »

Z jakiego programu do fakturowania korzystacie i jednocześnie czy jesteście z tego wyboru zadowoleni. Szukam dobrego rozwiązania na 2021 rok, bo jak na razie nic konkretnego nie wpadło mi w oko pod względem opinii i jednocześnie też zakresu cen. Dobrze jakby można byłoby go też przetestować przez jakiś czas za darmo. Pomożecie?
Janeł

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Janeł »

W mojej ocenie jeżeli chodzi o wybór profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości programu fakturowania do księgowości, to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na RafSoft www.rafsoft.net w przypadku których można liczyć na skuteczność i szeroki zakres funkcjonalności m.in Fakturowanie, Kasa i Przelewy, Cennik, Lista kontrahentów, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, czy m.in Obsługa JPK faktury także jak się przekonasz. Wszystko co jest potrzebne, a cena za licencję jak najbardziej okey :)
Irekł

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Irekł »

To może warto w takim razie zastanowić się nad wersją programu RafSoft VAT 2021 STANDARD. Zdecydowanie uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o program do fakturowania. Przede wszystkim stabilny w swoim funkcjonowaniu, posiada wszystkie potrzebne funkcje dla naszego biznesu ale też sama cena licencji jest naprawdę ok. My na początku woleliśmy się upewnić, czy zda egzamin dlatego wybraliśmy wersję próbną na miesiąc i po tym czasie już byliśmy pewni samego wyboru.
Igieł

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Igieł »

Ciekawy temat i rzeczywiście dobrze wiedzieć, że zostały poruszone rozwiązania związane z księgowością i jej rozwojem. Mam nadzieję, że również uda Wam się podjąć racjonalną decyzję dla biznesu i oczywiście efekty końcowe przełożą się na najwyższą skuteczność pracy na co dzień!
Teriś

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Teriś »

W takim razie jeżeli szukacie wygodnego programu do wystawiania faktur online to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Taxon w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, wygodę i jednocześnie pełne wsparcie w zakresie zdalnego kontaktu z księgowymi. Dużo informacji znajdziesz na https://www.taxon.pl/wystawianie-faktur/ i od razu będziecie mogli się z nimi skontaktować, żeby poznać możliwości jakie zapewniają swoim klientom.
Udiń

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Udiń »

Również korzystam i jak do tej pory nie było kłopotów. Z RafSoft a wybieramy ten program już od 2 lat i nie rezygnujemy ze współpracy. Opcje dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, realne wsparcie techniczne i dobre ceny za pełne licencje. Do tego również możliwość przetestowania przez miesiąc za darmo.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 214
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: fiola »

W firmach coraz częściej wykorzystuje się także program do fakturowania jpk. Bada on dokładnie poprawność wygenerowanego pliku kontrolnego, dzięki temu pozwala uniknąć kary finansowej związanej z możliwymi nieprawidłowościami z tego tytułu. Program bada między innymi prawidłowość odliczenia Vat naliczonego.
ryszórda

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: ryszórda »

Ja w takie programy nie wierze - zdecydowanie wychodze z założenia, iż takie zadanie najlepiej powierzyć doświadczonym i sprawdzonym fachowcom. Dla nas zajęli się tym https://www.taxonline24.pl/uslugi/pelna-ksiegowosc a wyszło im to perfekcyjnie. Początkowo księgowość ogarnialiśmy na własną rękę, ale nie ma to wiekszego sensu.
Lebęs

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Lebęs »

W mojej ocenie zdecydowanie tutaj wygrywa RafSoft 2021 w wersji Standard https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ który polecam przetestować jeżeli szukacie dobrego programu do fakturowania i chcecie zadbać o efektywność pracy w swoim biznesie. Księgowość to podstawa i wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: zarobiony »

Akurat tego typu kwestiami w mojej firmie zajmuje się zewnętrzne biuro rachunkowe i myślę, że jest to zdecydowanie najlepszy pomysł. Jak jeszcze czytałem jakiś czas temu na stronie https://www.wsb.com.pl/jaki-vat-obowiazuje-w-uk/ to faktycznie sama znajomość wysokości podatku VAT w UK jest co dla niektórych dość istotna.
Rafał11

Re: Księgowość - program do fakturowania

Post autor: Rafał11 »

Program do faktur jest moim zdaniem najlepszym pomysłem. U mnie w firmie korzystamy z Melpe, nigdy jeszcze się na nim nie zawiedliśmy. Dzięki wykorzystaniu nowych technologi i oprogramowania, przepływ dokumentów w firmie jest dużo bardziej sprawny i bezproblemowy.
ODPOWIEDZ