Jakie sposoby na windykację?

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
kłamla

Jakie sposoby na windykację?

Post autor: kłamla »

Słyszałem od znajomego, że zanim wierzyciel uda się do komornika to może w inny sposób próbować dochodzić swoich należności, możecie coś więcej mi powiedzieć na ten temat? Chyba czeka mnie taka przeprawa z jednym z klientów, jak na razie nie płaci już dość długo zaległości. Czy na pewno jak będzie trzeba komornik ściągnie cały dług?
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Jakie sposoby na windykację?

Post autor: fiola »

Warto spróbować się dogadać z dłużnikiem, wysłać wezwanie do zapłaty, kontaktować się telefonicznie. Jeśli to nie pomoże rozsądnym rozwiązaniem jest umieszczenie wpisu w rejestrze dłużników prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej. Egzekucja komornicza to już ostatni etap windykacji. Czy uda się w ten sposób odzyskać całość kwoty zależy od tego co dłużnik posiada, nie mniej zajęcie komornicze jest możliwe także w przypadku współwłasności czy wspólnoty małżeńskiej, na https://www.big.pl/baza-wiedzy/czy-komo ... o-dluznika dowiesz się więcej.
jjustii88

Re: Jakie sposoby na windykację?

Post autor: jjustii88 »

Nie wiem, jak to zrobić, ale jak dla mnie :x finansowanie faktur to jeden z lepszych sposobów na odzyskanie płynności. Wiem, że to nic nam nie daje, jeśli chodzi ogólnie o firmę, ale na pewno wartością samą w sobie będzie na przykład sprawdzanie metod szukania finansowania. No i ja mam wrażenie, że bez wątpienia to uda Wam się ogarnąć. Ja mam taką nadzieję, kochani.
girg

Re: Jakie sposoby na windykację?

Post autor: girg »

Myślę, że w tym temacie może pomóc aforti collections myślę, że nikt bardziej nie będzie w stanie Ci pomóc, znajoma zachwalała współpracę także co jak co, ale śmiało zerknij w ich ofertę

sidolux all in one cena
ODPOWIEDZ