Finanse w firmie

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Juliusz-75
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 1:19

Finanse w firmie

Post autor: Juliusz-75 »

Jakie biuro rachunkowe z Wrocławia polecacie? Szukam profesjonalnych księgowych, którzy zajmą się finansami w mojej firmie.
Awatar użytkownika
ludolf_75
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 4:48

Re: Finanse w firmie

Post autor: ludolf_75 »

U mnie o wszystko dba panex.com.pl. Mam porządek w dokumentacji, rozliczenia zawsze na czas, a kiedy tylko potrzebuję, mogę liczyć na ich fachową poradę. Długo szukałem dobrego biura rachunkowego, ale było warto. Moim zdaniem są bezkonkurencyjni :)
Marek Królak

Re: Finanse w firmie

Post autor: Marek Królak »

Ja bym sugerował troszeczkę poczytać i poanalizować, a nawet sprawdzić księgowego, niestety kwestie finansowe są nieco bardziej skomplikowane, szczególnie sprawozdania finansowe. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://spolka.org/sprawozdanie-finansowe-spolki-za-rok-2019/. Ogólnie jednak, tak podsumowując w dwóch zdaniach, to temat zapłaty i wyliczenia podatku to zagadnienia kłopotliwe, nawet dla specjalistów. Nie jedna firma popadła w kłopoty finansowe i prawne przez głupie błędy. Wiadomo, lubią się czepiać. :)
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Finanse w firmie

Post autor: olimpka »

A korzystacie z jakiś specjalnych programów, na przykład takich do monitoringu płatności? U nas do tego służy Monpay. On jest połączony z Krajową Informacją Długów Telekomunikacyjnych więc ma się informacje o kontrahentach dodatkowo. No i jest możliwość wysyłania przypomnień zarówno za pośrednictwem SMS, czy meila
ODPOWIEDZ