kosiarki

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Tomiruś47

kosiarki

Post autor: Tomiruś47 »

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór kosiarki elektrycznej? Z tego co widziałem to na stronie https://www.alpina-garden.com/pl/294340 ... 40-ep.html znajduje się sklep, który w swojej ofercie ma bardzo duży wybór kosiarek. Wiadomo, że sporo jest takich sklepów ale w żadnym nie widziałem aż tak dużego wyboru takich produktów. Z którego sklepu do tej pory kupowaliście takie produkty? Może macie jakiś ulubiony sklep, z którego warto kupować takie rzeczy?
Antek

Re: kosiarki

Post autor: Antek »

Jeśli chodzi o narzędzia ogrodowe to ja najczęściej zaopatruję się w www.elektro-met.pl/podkaszarki . Znaleźć można tu zarówno porządne kosiarki jak i podkaszarki, którymi precyzyjnie przytniesz trawę w miejscach trudno dostepnych.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: kosiarki

Post autor: tadzionorek »

Zauważyłem, że w sieci dostępny jest znacznie większy wybór narzędzi niż w sklepach stacjonarnych, a ceny są bardziej atrakcyjne. Przykładem jest sklep msv24.pl, który oferuje bogaty wybór narzędzi ogrodniczych, malarskich i wielu innych. Jeśli interesuje Was taki asortyment, warto zajrzeć.
ODPOWIEDZ