Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Jak zachować balans między pracą a życiem osobistym? Jak dbać o zdrowie, żeby być produktywnym i kreatywnym? Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
arek0103
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 11:41

Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: arek0103 »

Od roku jestem na ketozie, musiałem zmienić swój tryb życia na dietę ketogeniczną ponieważ miałem duża nadwagę, po 3 pierwszych miesiącach czułem się źle, byłem osłabiony i zmęczony cały czas. Zacząłem szukać sposobów na pozyskanie energii i szybsza produkcja ketonów, w tym pomógł mi suplement ketony egzogenne BHB. Wybór padł na sklep ketogeniczny z suplementami przeznaczonymi właśnie dla ketogeników, strzał w dziesiątkę. Po roku ketozy i odpowiedniej suplementacji, udało mi się zrzucić 34kg przy dobrych wynikach zdrowotnych.

Także, jeśli macie nadwagę to zdecydowanie polecam dietę ketogeniczną oraz odpowiednią suplementację z ketosklep24.pl, mają zadowalająco niskie ceny Razz
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Jak schudnąć? - Ketony Egzogenne BHB

Post autor: Pracuś »

Takie suplementy warto dobierać do swoich potrzeb aby zmaksymalizować efekty ćwiczeń. Zajrzyjcie tutaj https://7-nutrition.com/ - znajdziecie tutaj wszelkie odżywki i suplementy na które warto rzucić okiem. Pod każdym produktem jest jego opis wraz z przeznaczeniem także myślę że tutaj wybierzecie dla siebie odpowiednie suplementy do treningów.
ODPOWIEDZ