Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Jak generować zyski na działalności w internecie? Gdzie można zarobić? Jak prowadzić biznes online, żeby przynosił korzyści finansowe?
Czyż

Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: Czyż »

Mit 1: Dochód pasywny w Internecie.
Nie ma takiego dochodu, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym freelancerem. Ale hipotetycznie jest to realne tylko wtedy, gdy masz swój własny projekt internetowy i przynosi on zyski, które wystarczają nie tylko na utrzymanie właściciela, ale także na utrzymanie zespołu. Tak, ten program jest tak blisko do marzenia o pasywnym dochodzie, gdzie pieniądze będą kapać do kieszeni. Ale aby to zrobić, będziesz musiał:

Znajdź dochodową niszę, która nie wypali się w ciągu kilku lat.
Doprowadź swój projekt do rentowności.
Zacznij delegować zadania.
Usystematyzuj wszystko i znajdź dobrego menedżera.
https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/sty ... nety-mars/
Ale znowu, aby biznes stał się pasywny, będziesz musiał wykonać dobrą robotę na początku. Ciekawe jest to, że gdy nadarzy się okazja, by "pluć" w sufit, nie będzie się chciało, bo prowadzenie własnego projektu jest o wiele ciekawsze.

mdm sa praca
Buźka

Re: Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: Buźka »

Na dobrą sprawę samo zarabianie przez Internet jest możliwe i można to robić w bardzo profesjonalny sposób. Jakiś czas temu ja również przeczytałem fajny artykuł https://odfreelancera.pl/jak-stworzyc-i ... eelancera/ gdzie dokładnie zostało określone to w jaki sposób warto jest stworzyć idealną ofertę dla freelancera.
Iźka

Re: Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: Iźka »

Ja to jestem raczej zwolenniczką stałej, normalnej pracy stacjonarnej. No ale też różne sytuacje w życiu bywają i czasem trzeba zdecydować się na tego typu pracę. Mnie interesuje teraz praca małopolskie. Chciałabym coś nowego dla siebie znaleźć i to najlepiej jak najbliżej domu.
poluś88

Re: Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: poluś88 »

Witam,zalezy mi na tym,by zdobyc druga prace, najlepiej przez Internet. Niedługo planuję kupic mieszkanie,wiec bardzo zalezy mi na tym,by zarabiac wiecej. https://antal.pl/dla-kandydata/ Co o tym sądzicie? Znacie agencje pracy Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Merlona
Posty: 56
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:54

Re: Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: Merlona »

Sposobów jest bardzo dużo oczywiście, jak ktoś chce to znajdzie dla siebie i to bez problemu. Można liczyć na stałą pracę, też i na dodatkowy zarobek. Szukając dla siebie pracy powinniście wysyłać wiele CV, w końcu coś się znajdzie. Zobacz oferty pracy w Płocku jak szukasz czegoś dla siebie. W miastach jest łatwiej z pracą.
Grazka

Re: Jak zarabiać w Internecie: sprawdzone sposoby i pułapki

Post autor: Grazka »

Cześć, mam pomysł na biznes w internecie i jestem ciekawa, czy Wy już coś takiego sprawdziliście. Chodzi mi o to, żeby założyć stronę internetową tematyczną, zbudować jej treść i potem sprzedawać miejsce na artykuły sponsorowane. Mam na myśli kilka branż, moje główne zainteresowania to energia odnawialna, ogrodnictwo i technologie. Myślałam o czymś takim, jak zrobiła moja znajoma (strona zrobiona na podstawie zainteresowań, nie dla jej monetyzowania https://foodforrest.pl). Nie wiem, jak się do tego zabrać i ile czasu potrzeba, aby zbudować taką stronę. Ile artykułów tygodniowo, jak zbudować kategorie i tak dalej. Tematy, które podałam wyżej, są takimi, które dobrze znam i myślę, że w nich poradziłabym sobie najlepiej. Nie chcę zajmować się czymś, co w ogóle mnie nie interesuje. Wiem, że w internecie stron jest mnóstwo i trudno wybić się w wynikach google.

Kolejny temat to czy warto szkolić się w pracach związanych z grafiką, tworzeniem ingfografik, a także pisaniem artykułów itp. Ponoć sztuczna inteligencja radzi sobie z tym całkiem nieźle i możliwe, że za jakiś czas (kilka lat) zawody te będą zbędne. Interesuje mnie praca kreatywna, ale pytanie, czy ma to jeszcze sens.

Ostatnia sprawa: czy w internecie jest jeszcze miejsce na wiarygodność. Patrząc na to, co się dzieje, trudno mi uwierzyć, że za tymi wszystkimi stronami siedzą ludzie znający się na rzeczy. Fake newsy pływają w środowisku internetowym i mało kto je analizuje. Czy warto pchać się w to miejsce, czy raczej wziąć dłuto i zostać lokalnym rzeźbiarzem? :P
ODPOWIEDZ