Jaki fotel do biura?

Wszystko o Twoim miejscu pracy. Wyposażenie, najlepsza kawa, warunki pracy.
Awatar użytkownika
Wiktors
Posty: 43
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:17

Jaki fotel do biura?

Post autor: Wiktors »

Jaki fotel do biura?
na co zwracać uwagę? Ma by dla pracowników, którzy będą siedzieć na fotelach po 8-10 godzin dziennie
Władca mimiki.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Jaki fotel do biura?

Post autor: mczay »

Bardzo ciężko jest odpowiednio wyposażyć biuro. Meble muszą być wygodne i praktyczne. Właśnie takie można znaleźć w sklepie, którego oferta znajduje się na stronie: https://mikomaxsmartoffice.com/pl/smart-office/ . Meble są dobrej jakości i w szerokim wyborze, łączą ze sobą praktyczność i nowoczesność, co daje naprawdę fajne efekty. Zakupione produkty będą więc wytrzymałe i wygodne. Wszystko to w konkurencyjnych cenach, więc naprawdę warto wyposażyć tutaj swoje biuro.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Jaki fotel do biura?

Post autor: zimka »

Kiedy mój mąż kupił pomieszczenie na biuro, też początkowo chciał żebyśmy je sami urządzili. Ja miałam pomóc. Jednak po namyśle doszliśmy do wniosku, że skorzystamy z pomocy specjalistów. Wystrój powinien być miły dla oka, ale przede wszystkim biuro powinno być funkcjonalne. Znalazłam firmę http://projektowanie-biur.pl/ która nam w tym pomoże. Zajmują się kompleksową realizacją biur, w oparciu o ergonomię, wygodę użytkowania i zgodność z BHP. Wolimy polegać na profesjonalistach.
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: Jaki fotel do biura?

Post autor: wiosenka »

Jeśli poszukujesz mebli do biura lub jakiegoś innego pomieszczenia to skorzystaj z oferty tego producenta https://www.brw.pl/katalog-produktow/bi ... ent-meble/ Jest to lider rynku który ma nie tylko najniższe ceny ale także wysoką jakość produktów a to ważne dla klienta. Tam znajdziesz nie tylko fotele ale także pozostałe meble potrzebne w biurze.
PatrycjaPęk

Re: Jaki fotel do biura?

Post autor: PatrycjaPęk »

Witam, co myślicie o wychodzeniu ze schematów i odrobinie szaleństwa we współczesnych wnętrzach? Trendy aranżacyjne na rok 2021 są dla mnie mocno zachowawcze. Zastanawiam się, czemu ludzie w Polsce eksperymentują tylko z modą, nie realizują swoich fantazji jeżeli chodzi o wnętrza. Chcę zapewnić moim pracownikom przyjemne przestrzenie, a nie standardowe open spacey. Uważam, że to jak wygląda nasze miejsce pracy, dużo mówi o zarządzie. Jak u was wyglądają pokoje w pracy?
Ft4duią

Re: Jaki fotel do biura?

Post autor: Ft4duią »

Gorgel pisze: ↑13 mar 2020, 9:49 Celowałbym w jakies fotele obrotowe z funkcją regulowania wysokości i kąta nachylenia oparcia,
wtedy można sobie fajnie zmieniac pozycję w czasie pracy i też plecy nie mają
cały czas tego samego, więc "pracują".
Zobacz tu fotele biurowe:
jak dla mnie jest tam kilka modeli które sam bym sobie kupił więc myśle, że znajdziesz coś i pod pracowników.
idealnie nada się do pracy.
-
miody manuka
ODPOWIEDZ