Sklep ze sprzętem komputerowym

Zastanawiasz się, jak otworzyć własną działalność? Dyskutujemy o dokumentach na start, dotacjach, kredytach, wydatkach i pomysłach na własny biznes.
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Sklep ze sprzętem komputerowym

Post autor: Beris »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was na jaki sprzęt komputerowy warto postawić i przede wszystkim gdzie znajdę niezłe komputery w całkiem fajnej cenie?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MaciejOs
Posty: 40
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:12

Re: Sklep ze sprzętem komputerowym

Post autor: MaciejOs »

W takim razie ja jako pierwszy podrzucę Ci link do fajnego sklepu z szerokim wyborem sprzętu komputerowego https://ale.pl/1035-desktopy gdzie znajdziesz zarówno desktopy, ale i porządne laptopy ( z naprawdę długą listą modeli). Mam nadzieję, że będzie to udany zakup i przede wszystkim nie przepłacicie :)
Awatar użytkownika
Seben
Posty: 31
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:05

Re: Sklep ze sprzętem komputerowym

Post autor: Seben »

Tutaj mogę się zgodzi, bo wybór jest naprawdę szeroki jeśli chodzi o komputery stacjonarne oraz laptopy. Ja zawsze zanim kupię nowy sprzęt to wolę sprawdzić wszystkie dostępne możliwości i podjąć jak najlepszą decyzję w zakresie ceny, parametrów oraz opinii. U nich jednocześnie można liczyć na wsparcie obsługi, jasne warunki oraz sprawną realizację.
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: Sklep ze sprzętem komputerowym

Post autor: Beris »

Super, ogromne dzięki za podpowiedzi w takim razie z chęcią sprawdzę co przygotowali i jak dokładnie wyglądają propozycje w moim budżecie.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Sklep ze sprzętem komputerowym

Post autor: Teviz »

Zgadzam się, ogólnie jak już szukać nowego sprzętu komputerowego to ja jestem właśnie za Ale.pl, gdzie też udało mi się kupić porządnego netbooka HP https://ale.pl/86313-notebook-hp-envy-x ... 512gb.html z trwałą baterią, napędem SSD 512 GB i 8 GB pamięci DDR4-2400 SDRAM . Daje radę i do tego cena naprawdę fajna :)

darmowe szablony wordpress sklep
ODPOWIEDZ