Salon stylizacji paznokci

Zastanawiasz się, jak otworzyć własną działalność? Dyskutujemy o dokumentach na start, dotacjach, kredytach, wydatkach i pomysłach na własny biznes.
Awatar użytkownika
Safira_63
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2021, 13:11

Salon stylizacji paznokci

Post autor: Safira_63 »

Hej wszystkim! W najbliższym czasie spełni się moje marzenie i otworzę wreszcie własny salon stylizacji paznokci. Powoli gromadzę wyposażenie i oczywiście kosmetyki. Mam już lakiery, bazy pod lakiery hybrydowe, topy, różne ozdoby i tym podobne. Zastanawia mnie jeszcze, jaka marka takich produktów waszym zdaniem najbardziej nadaje się do takiego właśnie profesjonalnego salonu? Macie swoich faworytów?
Aneśka33

Re: Salon stylizacji paznokci

Post autor: Aneśka33 »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości wyposażenia do swojego salonu kosmetycznego, czy fryzjerskiego to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez FineFactory https://finefactory.pl/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, szeroki wybór i profesjonalizm obsługi. Jednocześnie licząc na bardzo dobre rabaty poprzez do wpisania Face15book, daje 15% rabatu.
ODPOWIEDZ