Fotografia biznesowa?

Zastanawiasz się, jak otworzyć własną działalność? Dyskutujemy o dokumentach na start, dotacjach, kredytach, wydatkach i pomysłach na własny biznes.
Awatar użytkownika
Ryszarda1972
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 13:50

Fotografia biznesowa?

Post autor: Ryszarda1972 »

Witajcie moi mili. Powiedzcie mi, czy sądzicie, że sesje biznesowe Gdańsk mogą faktycznie mieć wpływ na wizerunek danej firmy? Słyszałam, że takie sesje to idealny sposób na podbudowanie swojej pozycji i zaprezentowanie się potencjalnym klientom. Korzystaliście z takiego rozwiązania? Polecacie je?
Jaś

Re: Fotografia biznesowa?

Post autor: Jaś »

Myslę, że to bardzo ważny element w marketingu. Fotografia biznesowa kształtuje wizerunek firmy i wpływa też na decyzje zakupowe. Myślę, ze nie mozna zignorować tego aspektu przy promocji firmy w internecie. Nie w czasach internetu gdzie coraz wiecej kupuje sie online.
arielkaa

Re: Fotografia biznesowa?

Post autor: arielkaa »

W sumie doskonale się składa, że tutaj jestem , bo też interesuje mnie sesja biznesowa w plenerze i może mi coś doradzicie w tym kierunku? Gdzie warto byłoby wykonać sobie takie zdjęcia i jak do tematu podjeść? Bo chce wyjść na profesjonalną, a nie chcę aby wszystko sztywno wyglądało.
pestkaa

Re: Fotografia biznesowa?

Post autor: pestkaa »

No tak to jest, że to jak się prezentujemy w biznesie ma wpływ na budowanie relacji biznesowych itd. Dobre wrażenie to podstawa. Dlatego jak potrzebny jest wam sprawdzony, profesjonalny fotograf, to w tym kierunku warto postawić na Michała Jasiocha - on zna się na rzeczy.
lauritaa

Re: Fotografia biznesowa?

Post autor: lauritaa »

A czy wiecie w ogóle czym poszczególne kategorie fotograficzne się wyróżniają? Co jest charakterystycznego dla danego nurtu? Tutaj https://rkamfoto.pl macie wiadomości w tym zakresie, warto się z nimi zapoznać bo są naprawdę intrygujące.
ODPOWIEDZ