Okna, drzwi, bramy - Tylka

Zastanawiasz się, jak otworzyć własną działalność? Dyskutujemy o dokumentach na start, dotacjach, kredytach, wydatkach i pomysłach na własny biznes.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 23
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:59

Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: MartinBic »

Mamy 25 lata doświadczenia w branży stolarki. W naszej ofercie posiadamy stolarkę najwyższej jakości, od sprawdzonych i uznanych producentów. Zapraszamy!

Firma TYLKA istnieje na rynku już od 1990r., mamy 25 lata doświadczenia w branży stolarki. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych i uznanych producentów. Ale nawet najlepsze okno, drzwi czy brama bez fachowego montażu traci swoje własności. Wybierając nasze usługi mogą być Państwo pewni, że stolarka w Waszym domu zostanie zamontowana profesjonalnie przez mistrzów w swoim fachu. Zapraszamy do nas!

www.tylka.pl
Awatar użytkownika
KarolKon
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:31

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: KarolKon »

Ja się zastanawiam na ile wytrzymały jest taki zamek do drzwi przesuwnych warto to instalować w ogóle. Czy może jedno mocniejsze pchnięcie i zamek puszcza? Nigdy nie miałem zamontowanego zamka w drzwiach przesuwnych więc nie do końca wiem jak to działa.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 101
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:19

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: fiona45 »

Nie słyszałam, ale za to dużo słyszałam o firmie Drutex jeżeli chodzi o okna, drzwi, rolet. Warta uwagi firma, która zna się na wszystkim doskonale. Czasem warto szukać, aby znaleźć coś idealnego i praktycznego. Zwłaszcza, że takie przedmioty kupuje raz na długie lata.
płytka

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: płytka »

Jeśli decydujemy się na okna to od razu trzeba dobrać odpowiednie parapety. Mnie interesowały parapety zewnętrzne poznań i takich właśnie szukałam. Wiadomo, że obecnie zdecydowanie łatwiej znaleźć wszystko w sieci więc przeglądałam strony. Na jednej znalazłam firmę, na której parapety się zdecydowałam i złożyłam zamówienie.
Jagódka

Re: Okna, drzwi, bramy - Tylka

Post autor: Jagódka »

http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc-okna-i-drzwi/ to bardzo dobry producent stolarki pcv. Wszystko porządnie wykonane, także jeśli szukacie czegoś na lata to polecam zajrzeć właśnie do nich. Z tego co widzę to w sieci też mają bardzo dobre opinie. Pozdrowionka
ODPOWIEDZ