karma dla kota

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

karma dla kota

Post autor: kapek »

Hej niedawno dołączył do nas nowy członek rodziny, kotek. Wprawdzie nie jest on malutki tylko ma już trzy lata ale to jest pierwsze zwierzątko naszych dzieci. A wiadomo jak to dzieciaki karmią kota dosłownie wszystkim. Kot do tej pory cierpliwie to znosił, ale niestety zaczęło mu to szkodzić. Dlatego muszę kupić mu jakąś dobrą karmę by doszedł do siebie. Koleżanka poleciła mi karmę Karmy dla kotów Sheba na Ceneo.pl. A jak Wasze kociaki? służyła im ta karma?
Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 19
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:07

Re: karma dla kota

Post autor: szyszka89 »

Nigdy nie miałam kota dlatego w tej kwestii nic nie doradzę
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
olo
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:33

Re: karma dla kota

Post autor: olo »

Polecam reico. Jest to karma organiczna, w której składa wchodzą wszystkie składniki które potrzebuje kot. Nie ma w niej chemicznych konserwantów, zagęszczaczy czy odpadów poprodukcyjnych.
Awatar użytkownika
janko
Posty: 18
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:53

Re: karma dla kota

Post autor: janko »

jak najbardziej warto kupować swojemu kotkowi dobrą karmę. Dzięki temu dłużej będzie się cieszyć zdrowiem i będzie miało więcej ochoty do zabawy.
Ogromny wybór karm dla kotów macie też w tym sklepie zoologicznym https://www.e-pazur.com/k3,koty-karma-s ... -kota.html

wejścia głośnikowe
Awatar użytkownika
tygrys
Posty: 70
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:31

Re: karma dla kota

Post autor: tygrys »

Myślę, że karma dla kota powinna spełniać wymagania zarówno właściciela jak i pupilka. Musi być przystępna cenowo, ale też smaczna dla kotka. Warto też zwracać uwagę na skład, aby był w miarę naturalny i bez zbędnej chemii. Myślę, że internetowy sklep zoologiczny Animalia ma ciekawą ofertę. To jeden z największych sklepów zoologicznych online w Polsce. Uważam, że warto zapoznać się z ofertą. Kotek z pewnością będzie zadowolony.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 46
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:15

Re: karma dla kota

Post autor: sendi »

Jak mamy możliwość wyboru karmy dla naszego pupila to doradzam tylko ze sklepu zoologicznego. Karma dla kota sucha jest niewątpliwie najpopularniejszym pożywieniem. Odpowiednia na potrzeby kotów w każdym wieku, prowadzących różne tryby życia. https://www.zwierzakowo.pl/
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: karma dla kota

Post autor: zimka »

Odpowiednia karma dla kota to chyba najlepsze rozwiązanie. Wtedy wiadomo, że nasz pupil otrzymuje wszystko co potrzeba do prawidłowego rozwoju. Chyba też wiek się liczy przy wyborze karmy. Dlatego niezależnie od rasy kotów warto zwracać uwagę na prawidłowe karmienie naszego zwierzaka.
Awatar użytkownika
Bite
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:32

Re: karma dla kota

Post autor: Bite »

Moje maluchy jedzą Mac's, czasami inne wysokomięsne puszki. Ale pamiętam, że jak się poznawały, to Feliway Classic musiał być ciągle w kontakcie, bo nic tylko złość i złość ;)
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: karma dla kota

Post autor: revelka »

w temacie kota, sluchajcie! ja ostatnio odkrylam totalny hit! tropiciel gps jestem zadowolona, w kazdej chwili moge namierzyc mojego lobuza :) a on lubi uciekac
Awatar użytkownika
tuczynka
Posty: 147
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:39

Re: karma dla kota

Post autor: tuczynka »

Jeśli o karmy do kotów chodzi to warto zajrzeć sobie między innymi na stronę https://www.dlalasucha.pl/produkty/3583/dla-kotow  . Znaleźć tam można wiele karm zarówno suchych jak i mokrych dla swojego pupila. Ważne jest to, że są to karmy o wyselekcjonowanym składzie więc mają zachowane proporcje ilości mięsa, odpowiednich składników oraz wypełniaczy.
Awatar użytkownika
Ivi98ghi
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:01

Re: karma dla kota

Post autor: Ivi98ghi »

a jakie żwirki polecacie dla kota?
-
koty bengalskie
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: karma dla kota

Post autor: Altika »

Da się przekonać każdego kota, psa do karmy, no ale czasem jest to bardzo trudne, coś o tym wiem. Jeżeli chcecie zmienić karmę to poszukajcie w internecie odpowiedniej. Zobaczcie sobie tu sklep https://ekarmy24.pl i ich propozycje.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: karma dla kota

Post autor: Kachna »

Zarówno karmę, jak i różnego rodzaju akcesoria i artykuły pielęgnacyjne dla kotów znajdziecie na przykład w sklepie internetowym https://babuzoo.pl/. Polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że zamówienie można złożyć wygodnie bez ruszania się z domu ;) Ceny nie są wygórowane, a asortyment bardzo szeroki - na pewno uda Wam się coś tam wybrać ;)
aśka

Re: karma dla kota

Post autor: aśka »

Nasz kot się rozchorował od karmy, która mu dawaliśmy. Nie wiedziałam, ze może się to zdarzyć, nie znałam się na tym, więc to całkowicie moja winy. Pojechaliśmy do weta w Dolittle we Wrocławiu, tam były badania, kot dostał leki, no i wet polecił nam także dobrą karmę, po niej już kotu nic nie jest. Naprawdę lekarza mogę polecić, jest kompetentny i rzetelny, bardzo dobrze i trafnie nam poradził, warto skorzystać z jego usług.
ODPOWIEDZ