e-bankier.pl opinie

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Lonia
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:43

e-bankier.pl opinie

Post autor: Lonia »

Hej, znacie e-bankier.pl? Potrzebuję trochę gotówki na remont, przeliczyliśmy się z możliwościami. Nie chcę się wpakować w coś podejrzanego, dlatego postanowiłam zapytać. Znacie e-bankiera.pl? Opinie? Doświadczenia? Jakie rodzaje umów oferuje? Czy to sprawdzony pożyczkodawca?
Awatar użytkownika
waronika53
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:21

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: waronika53 »

Jeśli chodzi o kredyty w e-bankier.pl to w mojej opinii możesz być spokojna, to nie jest lichwa. To prawdziwi profesjonaliści doskonale zorientowani w świecie pożyczek i kredytów. Mi bardzo pomogli znaleźć dobry kredyt.
Awatar użytkownika
hela43
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:38

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: hela43 »

Mogę polecić współpracę z e-bankier.pl. Pewna, rzetelna i optymalnie dopasowana oferta. Myślę, że są w stanie pomóc w dosłownie każdej sytuacji. Kilka moich koleżanek też korzystało z ich pomocy i mają podobną opinię.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 214
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: fiola »

Nie znam także nie doradzę w tym temacie a na blogach finansowych nic nie piszą? jak brałem hipoteczny kredyt to na http://kredytariusz.pl/ na przykład wchodziłam poczytać co i jak z takim kredytem. O gotówkowych widzę też coś jest to może zerknij. Ja nie ufam firmom dopóki na własnej skórze pożyczki nie sprawdzę. Z hipoteką sprawa była poważniejsza bo to kredyt na całe życie w końcu.
Awatar użytkownika
kamila534
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 13:41

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kamila534 »

Moim zdaniem dobrze trafiłaś. e-bankier.pl to uczciwa firma pomagająca w trudnych przypadkach. Większość opinii na jakie natrafiłam jest pozytywnych, moja również, więc na twoim miejscu zaryzykowałabym. Tym bardziej, że nie ryzykujesz, to okazja.
Awatar użytkownika
kate
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2019, 17:33
Kontakt:

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kate »

Bardzo dziękuję za przydatne informacje. Rynek finansów zmienia się tak szybko, że trzeba sporo czytać, aby pozostać "na czasie".
Awatar użytkownika
monika534
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:44

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: monika534 »

Na e-bankier.pl można znaleźć bardzo dużo produktów bankowych. To firma działająca od 1999 roku, więc już mają trochę doświadczenia i zadowolonych klientów. Mi się bardzo przyjemnie współpracowało, więc spokojnie polecam. Nie dziwi mnie, że mają tak dobrą opinię.
Awatar użytkownika
Karolina34
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 14:04

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: Karolina34 »

Korzystałam z różnych firm kredytowych. Oferty bywały różne. Znajomi polecili mi e-bankier.pl , bo sami korzystali z ich usług. Mieli dobre opinie o całej współpracy i warunkach, które im zaproponowały. Ja mogę tylko potwierdzić. Rzetelni i doświadczeni w temacie kredytów i pożyczek. Zawsze można prosić o poradę, pomogą dobrać produkt finansowy o odpowiednich parametrach.
Awatar użytkownika
Kuleczka83
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:46

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: Kuleczka83 »

W e-bankier.pl brałam kilka pożyczek gotówkowych. W mojej opinii to fachowcy w swojej branży. Potrafią doradzić w temacie odpowiedniego produktu finansowego. A same kredyty na atrakcyjnych i jasnych warunkach. A to było dla mnie bardzo ważne. Jestem zadowolona więc polecam.
Awatar użytkownika
iwona563
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 7:13

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: iwona563 »

Pewnie słyszysz to nie raz, bo przecież remont: będzie pani zadowolona :) Tylko tym razem bez przykrych niespodzianek. Mam kredyt dzięki e-bankier.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. W sumie nic nowego, opinie innych są zbliżone. Moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
kamila875
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 7:22

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kamila875 »

Możesz być spokojna. Na e-bankier.pl znajdziesz to czego szukasz i jest to całkiem bezpieczna opcja. Poczytaj opinie innych użytkowników, zobaczysz jak wielu zadowolonych klientów mają. Sam się do takich zaliczam, także polecam.
Awatar użytkownika
fora
Posty: 71
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:08

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: fora »

Coś tam czytałam o tym portalu, ale jednak ja uważam, że najlepszy jest kontakt z drugim człowiekiem, bezpośredni, dlatego dla mnie tacy pośrednicy ic-ekspertfinansowy.pl zawsze będą lepsi, niż porady online. Ale to tylko moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Ważne jest, by dostać to, czego się chce ;) . Ja tylko wskazuje na możliwe opcje, a trzeba uważać szczególnie przy większych kwotach pożyczki.

parafia łososina górna ogłoszenia
Awatar użytkownika
kamila023
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:21

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kamila023 »

Mam bardzo korzystny kredyt dzięki e-bankier.pl, więc trudno żebym miała o firmie negatywną opinię. Znają się na rzeczy i są w stanie bardzo pomóc, nawet w trudnych zdawałoby się sytuacjach. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
alka894
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 8:28

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: alka894 »

W e-bankier.pl pracują najbardziej rzeczowi i sprawni specjaliści od finansów, jakich do tej pory udało mi się spotkać. Umieją sobie radzić w każdej sytuacji i każdemu są w stanie pomóc. Mam dobrą opinię na temat tej firmy i chętnie polecam ją znajomym.
Awatar użytkownika
kamila754
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 7:28

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kamila754 »

Bardzo konkretnie podchodzą do kwestii pożyczania pieniędzy. Pierwsza wizyta w e-bankier.pl to dla mnie bardzo miłe doświadczenie, od razu wiedziałam, że trafiłam w dobre miejsce. Polecam każdemu kto boryka się z problemami finansowymi. Moi znajomi mają podobną opinię o tej firmie, więc chyba na serio warto.
Awatar użytkownika
Bencman
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 19:34

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: Bencman »

Warto zaglądać w takie tematy. Sporo się można dowiedzieć.
Gdy zbliża się śmierć, wszystkie stworzenia okazują się zdolne do przemocy.
Awatar użytkownika
justyna239
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2019, 12:21

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: justyna239 »

E-bankier.pl to zaufana firma i śmiało można brać od nich pożyczkę. To jest moja opinia, ale sama brałam od nich pieniądze i się nie zawiodłam. Na pewno nie jest to firma lichwiarska.
Awatar użytkownika
asia444
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:37

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: asia444 »

Mam taką opinię, że można zaufać firmie e-bankier.pl. Mają wielu klientów i jeszcze nie słyszałam negatywnych opinii o nich. Ja też kiedyś brałam u nich pożyczkę i spłaciłam ją bez problemu.
Awatar użytkownika
lola974
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:14

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: lola974 »

Polecam e-bankier.pl, bo mam pozytywną opinię o nich. Spłata raty jest wygodna i rozłożona na wygodne raty. Można śmiało od nich pożyczać pieniądze, ja im ufam.
Awatar użytkownika
mona589
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2019, 19:18

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: mona589 »

Wszystkie pochlebne opinie na temat e-bankier.pl są prawdziwe. Sama pożyczałam od nich gotówkę i spłaciłam bardzo łatwo wszystkie raty. Współpraca z nimi jest naprawdę wygodna.
Awatar użytkownika
kasia956
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2019, 19:17

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: kasia956 »

Jakiś czas temu brałam pożyczkę na e-bankier.pl. Pieniądze dostałam szybko, a spłata raty była wygodna i dostosowana do moich możliwości finansowych. Mam pozytywną opinię o nich.
Awatar użytkownika
gosia819
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:08

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: gosia819 »

O e-bankier.pl mogę mieć wyłącznie dobrą opinię, bo gotówkę miałam na koncie szybko. Poza tym rozkładają pożyczkę na wygodne raty. Polecam ich każdemu.
Awatar użytkownika
jola308
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:12

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: jola308 »

Wszystkie dobre opinie o e-bankier.pl nie są przesadzone. Uważam, że warto u nich wziąć gotówkę, bo później nie ma problemów z jej spłatą. Idą klientom na rękę, więc ja ich polecam.
Awatar użytkownika
łucja097
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2019, 5:45

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: łucja097 »

Ja będę zawsze wszystkim polecać e-bankier.pl. Brałam u nich pożyczkę, gdy potrzebowałam nagle gotówki i nie chciałam długo czekać na decyzję. Moja opinia jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
rozalia800
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:02

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: rozalia800 »

Na e-bankier.pl można dostać szybko gotówkę i nie są to oszuści. Wiem, bo brałam u nich pieniądze i chwalę sobie współpracę. To jest moja opinia, ale warto samemu ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
jagoda569
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:04

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: jagoda569 »

Zdecydowanie firma e-bankier.pl nie jest podejrzana. Wiem, bo brałam u nich pożyczkę i mam dobrą opinię. Bardzo chwalę sobie współpracę z nimi i kontakt z ich przedstawicielami.
Awatar użytkownika
jadzia188
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:07

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: jadzia188 »

E-bankier.pl oferuje bardzo dogodną umowę i formę spłaty raty. Ze zrozumieniem podchodzą do klienta i idą na rękę. To jest moja opinia, mam nadzieję, że komuś to pomoże.
Awatar użytkownika
róża659
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:10

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: róża659 »

Mogę mieć wyłącznie dobrą opinię o e-bankier.pl. Pomogli mi w chwili, gdy bardzo potrzebowałam gotówki i zaproponowali dogodną formę spłaty. Polecam ich wszystkim.
Awatar użytkownika
faustyna730
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:13

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: faustyna730 »

Bardzo chwalę sobie współpracę z e-bankier.pl. Spłacanie raty jest wygodne i dostosowane do moich finansowych możliwości. W mojej opinii warto ich sprawdzić.

konto nokia ovi rejestracja
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 35
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:46

Re: e-bankier.pl opinie

Post autor: Kalanss »

Szczerze mówiąc nie znam tej strony, ale bardzo chętnie zapoznam się z tym co oferuje, bo wiedzy nigdy za wiele. Pozostając w temacie stron internetowych, chciałabym Wam polecić bloga, którego regularnie czytam już od dobrego miesiąca. Blog znajduje się pod tym adresem http://okazjonalnechwilowki.pl/ . Miłej lektury!
ODPOWIEDZ