Adwokat Tczew - szukam

Kodeks pracy, prawo pracy, obowiązki i prawa pracownika i pracodawcy. Księgowość i zarządzanie finansami.
Awatar użytkownika
Polusia1
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:21

Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Polusia1 »

Szukam adwokata z Tczewa lub okolic. Sprawa pilna, ważna i skomplikowana. Możecie polecić kogoś godnego zaufania, skutecznego i dyskretnego jednocześnie?
Awatar użytkownika
Milena009
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:16

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Milena009 »

Polecam Andrzeja Cejrowskiego, tu masz link do jego witryny jego kancelarii: www.cejrowski.pl
Ja miałam skomplikowaną sprawę rodzinną, bardzo mi pomógł, wszystko ok. Umów się na wizytę i przedstaw problem, na pewno pomoże.
Awatar użytkownika
Bubek
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 21:42

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Bubek »

Pozwoliłem sobie wejść na podaną stronę internetową, bo też szukam adwokata z tych okolic. Zauważyłem, że Andrzej Cejrowski przyjmuje też w Starogardzie, dla mnie lepsza lokalizacja. Nie znalazłam jednak informacji dotyczących jego specjalizacji, czy to jest tylko prawo rodzinne? Mnie bardziej interesuje gospodarcze i karno-skarbowe.
Awatar użytkownika
Milena009
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:16

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Milena009 »

Tego niestety nie wiem, ale zawsze możesz zapytać - pytanie nic nie kosztuje przecież. Podam numer kontaktowy do mecenasa Cejrowskiego:605 320 837 lub stacjonarny: 58 777 55 00
Powodzenia
Awatar użytkownika
Milena009
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 20:16

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Milena009 »

Zdecydowałam się na kancelarię Cejrowski i naprawdę jestem zadowolona. Mam oczywiście świadomość, że sprawa będzie się ciągnąć jak flaki z olejem, ale zaczynam widzieć światełko w tunelu... Dodam, że u mnie chodzi o prawo rodzinne i karne.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: dariaa »

Praktycznie wszędzie mamy do czynienia z prawem, dlatego warto wiedzieć do kogo można zwrócić się o pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Ja słyszałam sporo pozytywnych opinii o Kancelarii Adwokackiej Jana Przemysława Kopko link . Ponoć pomagają oni nie tylko polskim klientom, ale i również zamieszkałym zagranicą.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 53
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:43

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam do prawnik Opole
Awatar użytkownika
prabiz
Posty: 50
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:56

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: prabiz »

A w Krakowie można znaleźć kancelarię www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i adwkat na pewno pomoże w takiej sytuacji, jak firma jest bardzo zadłużona i grozi nawet utrata majątku. Trzeba wtedy skorzystać z pomocy prawnej. Samemu się nie uda z tego wyjść.
Awatar użytkownika
Martunia
Posty: 21
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:49

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Martunia »

Również poszukuję adwokata w sprawie ochrony mojego majątku. Ktoś jest w stanie coś polecić? mama powiedziała bym przedzwoniła do http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ i zainteresowała się ich ofertą. jak to widzicie, warto?
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: Adwokat Tczew - szukam

Post autor: Kamka34 »

Wybór odpowiedniego adwokata w dużej mierze zależy również od tego, jaka sprawa będzie rozpatrywana, bo każdy może specjalizować się w konkretnych dziedzinach, a w innych nieco słabiej się sprawdzać. Też niedawno interesowała mnie obsługa prawna w Krakowie i znalazłam tą kancelarię - http://www.migas-adwokat.pl. Najpierw oczywiście upewniłam się, że zakres usług obejmuje moją sprawę. W następnej kolejności muszę się umówić na wstępną konsultację, żeby w ogóle się dowiedzieć jakie mam szanse w sprawie i jaki może być jej przebieg.
ODPOWIEDZ