Komunikacja z klientami ?

Każda firma potrzebuje do funkcjonowania dobrego marketingu. Reklama, media społecznościowe, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Komunikacja z klientami ?

Post autor: flisa »

Zamieszamy info o promocjach na portalu społecznościowej i na naszej stronie. Odzew jest mierny - nawet naszych dotychczasowych klientów. Myślimy o wysłaniu wiadomości mailowych, ewentualnie szukamy jeszcze jakiegoś kanału komunikacji z klientami. Macie jakieś pomysły? Oczywiście mamy też ograniczony budżet. Taka forma promocji musi nam się zwrócić.
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: maliza »

Poczytaj sobie tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ jak wygląda masowa wysyłka sms . Możesz oczywiście połączyć kampanię sms z wysyłką newslettera. Koszty takiego rozwiązania nie są wysokie. Takie rozwiązanie jest dobre w przypadku dotychczasowych klientów oraz tych, którzy pozostawili namiar na siebie i zgodzili się na kontakt tego typu kanałami. Pomyśl o tym.
Awatar użytkownika
wesal
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:35

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: wesal »

Dzięki za taki rzetelny link. Może się to zdecydowanie przydać.
Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć
Awatar użytkownika
kasiar
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:21

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: kasiar »

Nie mogę się nie zgodzić z poprzednikiem. Ma on w tym zakresie rację.
Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych.
Awatar użytkownika
biznesowo
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2019, 11:02

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: biznesowo »

Jaki powinno się wykonywać plan kampanii reklamowej? Tutaj znalazłam artykuł o tym https://novem.pl/blog/mediaplan/. Czy zgadzacie się z powyższymi etapami, jak Wy dokonujecie takieog planu, czy to w ogóle jest potrzebne? ;) Z góry dzięki za informację!
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: olusia »

Tak naprawdę prawdziwa i rzetelna współpraca z kontrahentami to jest proces. Proces, który pozwala na zapoznanie się z potrzebami klienta i dostarczenie mu tego, czego potrzebuje. Wydaje mi się, że najtrudniej jest do niego dotrzeć. Dlatego polecam Nakatomi, jeśli macie z tym problem. Oni przebiją się przez konkurencję bez problemów.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Komunikacja z klientami ?

Post autor: negete4 »

Ja bym pomyślała w takiej sytuacji o prowadzeniu kampanii w ramach marketingu szeptanego. Ostatnio sporo na jego temat czytałam, zostawię namiar na bloga http://i-content.pl/ z którego dowiesz się wielu przydatnych informacji ;) Właśnie za jego pomocą w łatwy sposób można podjąć się rozmów z potencjalnymi klientami, którzy przebywają w sieci. Można prowadzić kampanie edukacyjne, czy występować w roli e-rzecznika , co pozwoli zbudować świadomość marki, więc rozpoznawalność będzie większa ;)
ODPOWIEDZ