Jak zostać stewardesą?

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
elif94
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:38

Jak zostać stewardesą?

Post autor: elif94 »

Pytanie jak w temacie - jak zostać stewardesą? Zawsze chciałam zwiedzać świat i poznawać nowych ludzi. Myślę, że kariera stewardesy by mi w tym pomogła. Aktualnie kończę liceum i zastanawiam się jak dalej pokierować swoim życiem, żeby pracować właśnie w tej branży. Jakie szkoły skończyć itp. Może na forum znajdą się osoby, które będą potrafiły coś doradzić w temacie :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 12
Rejestracja: 04 sty 2019, 12:32

Re: Jak zostać stewardesą?

Post autor: Karolina »

Polecam poszukać czy aktualnie jakieś linie lotnicze poszukują kogoś na stanowisko stewardessy. Co jakiś czas są prowadzone nabory. Wtedy możesz wysłać im swoje CV, rozwiązać test kompetencji z języka i przygotowywać się na rozmowę :)

dolomit na trawnik kiedy
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Jak zostać stewardesą?

Post autor: orton50 »

Przed podjęciem tak ciekawej i rozwijającej pracy, warto dowiedzieć się co nie co o zarobkach. Taka świadomość pozwoli Ci na wybieranie oferty, która byłaby dla Ciebie najodpowiedniejsza i najbardziej trafiona. Dlatego poczytaj o minimalnej krajowej https://pozyczkolog.pl/pl/minimalna-kra ... to-i-netto i dowiedz się dzięki temu jak to wygląda w 2019 roku.
Awatar użytkownika
Pruszqf
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:44

Re: Jak zostać stewardesą?

Post autor: Pruszqf »

Widzę same dobre opinie w sieci o tym. Chyba jest to wartościowa oferta.

petycja o legalizacje marihuany
Wybrać powątpiewanie jako filozofię życia to jak wybrać bezruch jako środek transportu.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Jak zostać stewardesą?

Post autor: Kachna »

Na pewno bardzo ważna jest znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie. Takie kursy językowe dla zaawansowanych prowadzi między innymi Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ansowanych. Polecam, naprawdę warto ;)
ODPOWIEDZ