Strona 1 z 1

Własny gabinet dentystyczny

: 01 lip 2020, 6:22
autor: franciszek_88
Witam.
Na dniach planuję otworzyć prywatny gabinet dentystyczny. Mam już cały potrzebny sprzęt, ale szukam jeszcze sprawdzonego sklepu lub hurtowni, w której mógłbym się zaopatrywać w różne materiały jednorazowe. Podpowiedzcie mi, gdzie zamawiać takie produkty?

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 17 lip 2020, 21:33
autor: otokar91
Szeroki wybór akcesoriów znajdziesz na dent-r.pl. To hurtownia stomatologiczna, w której zamówisz pełne wyposażenie do gabinetu. Warto zapamiętać namiar. Mają bardzo konkurencyjne ceny i wysokiej jakości asortyment.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 22 lip 2020, 11:29
autor: Imad
Ja przy wyposażaniu swojego gabinetu stomatologicznego korzystałem z oferty P&P CITO https://ppcito.pl/technika-medyczna/ser ... edycznego/ . Mają szeroką ofertę sprzętu nie tylko dla stomatologii, ale także dla wielu innych działów medycznych. Do tego oferują także profesjonalne usługi serwisowe, takie jak naprawy, przeglądy techniczne czy montaż i demontaż aparatury. Uważam, że warto podjąć współpracę serwisową z firmą, która zna się na rzeczy, jest uznana na rynku oraz posiada personel o odpowiednich kwalifikacjach.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 11 gru 2020, 13:13
autor: lebirniś
Jeżeli wasze gabinety dentystyczne zajmują się leczeniem stomatologicznym dzieci to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.salus-med.pl/pl/ Tam znajdziecie kolorowe bluzy medyczne. Dzieci często boją się dentystów dlatego warto zadbać o ich komfort psychiczny.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 22 sty 2021, 16:16
autor: minż
My endoskopy zamówiliśmy do naszego gabinetu przez internet. Skorzystaliśmy z usług dystrybutora Endoelektonik http://endoelektronik.pl/oferta/ i nie żałujemy. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają w niej endoskopy, ale też akcesoria endoskopowe oraz preparaty odkażające. Mają korzystne ceny, świetnej jakości sprzęt, który jak najbardziej się nam sprawdza w codziennie pracy, polecam ich serdecznie.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 20 lut 2022, 17:56
autor: Azek
Jak potrzebujesz dodatkowej pomocy żeby lepiej zarządzać gabinetem w zakresie obiegu dokumentacji medycznych oraz bezpieczeństwa, jednocześnie lepiej obsługując pacjentów to mogę też polecić program na którego wprowadzenie się zdecydowaliśmy, chociaż na początku byliśmy sceptyczni. Jednak jak się okazuje niesłusznie, a mowa tutaj o comarch optimed nxt https://www.comarch.pl/healthcare/produkty/comarch-optimed-nxt/ w wersji Stomatologia. Wykorzystuje model diagramu zębowego dla Usprawnienia pracy, a do tego nawet daje możliwość rozliczenie świadczeń z NFZ jak i płatnikiem komercyjnym. Polecam, dla spokoju i ograniczania też zbędnych kosztów.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 21 lut 2022, 15:49
autor: Marcin
Ja uważam, że warto zainwestować także w medNote. Razem z żoną prowadzimy dwa gabinety i przyznam, że aplikacja nie zawodzi. Daje możliwość szerokiej personalizacji i pomimo tego, że działamy w całkowicie innych specjalizacjach, potrafimy dostosować ją do naszych indywidualnych potrzeb. MedNote jest prosty w obsłudze i przejrzysty. Wcześniej korzystaliśmy z innej aplikacji, ale nie sprawdziła nam się ze względu na brak automatycznego zapisu naszych prac.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 11 kwie 2022, 8:51
autor: Grzesiu78
Jednym z najlepszych programów jest Optimed NXT. Dużym plusem tego programu jest to, że ma wiele możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły. Wersja podstawowa modułów zajmuje się zarządzaniem zaplanowanymi wizytami oraz podglądem historii. Można rozbudować o dodatkowe moduły wg własnych potrzeb. Od kiedy mam ten program praca z Pacjentem działa lepiej niż wcześniej. Widzę, że poprzednicy również na nim pracują. Ja polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 19 kwie 2022, 13:29
autor: Grzesiu3
W moim prywatny gabinecie od jakiegoś czasu panował nieporządek związany z papierkową robotą i rozliczaniem opłat za wizyty. Chciałem to naprawić, dlatego szukałem aplikacji lub oprogramowania, które pozwoli mi mieć wszystko w jednym miejscu? Dużo osób polecało medNote i postanowiłem wypróbować ją również u siebie. Nie żałuję, wszystko działa bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka tego typu oprogramowania to naprawdę polecam. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Pozdrawiam.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 01 cze 2022, 13:54
autor: Laura Yaworska
Jeśli potrzebujesz pomocy w zarządzaniu gabinetem mogę polecić medNote od Comarch, pozwala w intuicyjny sposób archiwizować dokumentację, rozliczać się, rejestrować pacjentów, recepty, nie trzeba instalować, gdyż jest dostępny bezpośrednio w przeglądarce. Mam dwa gabinety i dzięki temu nie muszę nosić wszędzie ze sobą laptopa. Jest również opcja wideokonsultacji, z czego często korzystałam w czasach pandemii i jest to ogromnym ułatwieniem, no i pacjenci chętni się zapisują na takie konsultacje.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 06 cze 2022, 10:53
autor: Beata12
Słyszałem, że platforma Klinika24 dobrze sprawdza się w placówkach medycznych typu: przychodnie czy szpitale. Postanowiliśmy ją wypróbować również u siebie w przychodni. Mogę powiedzieć, że dzięki tej platformie poprawiliśmy działalność kliniki. Platforma klinika umożliwia personelowi medycznemu szybkie i łatwe rejestrowanie i planowanie wizyt pacjentów. Wszystko działa sprawnie. Jesteśmy naprawdę zadowoleni i nie zamierzamy jej póki co zmieniać. Polecamy. Pozdrawiam.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 09 cze 2022, 13:38
autor: Aleksandra9
Mogę Ci polecić czystym sumieniem platformę Klinika24. Jako fizjoterapeuta korzystam z niej już od kilku miesięcy w moim gabinecie i jestem bardzo zadowolona. Mam więcej czasu dla pacjenta, bo nie tracę już czasu na czasochłonne wypisywanie dokumentów. Mam też szybki podgląd do harmonogramu wizyt. Plusem jest aktualny stan mojego harmonogramu. Widzę, kto odwołał wizytę, a kto właśnie się na nią zapisał. Jest to bardzo fajne rozwiązanie. Nie raz czekałam na Pacjenta, który nie przyszedł.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 13 cze 2022, 9:24
autor: Wojciech P.
Bardzo chętnie podzielę się swoją opinią na temat platformy klinika24......... Wszystko działa bez zarzutu. Myślę, że moja klinika stała się bardziej profesjonalna......... Teraz bezpośrednio z platformy wystawiam recepty, skierowania i rozliczam płatności..... To dobra inwestycja......... Zatem, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem, aby poprawić pracę w swoim gabinecie, mogę ją właśnie zaproponować........... Pozdrawiam serdecznie....... :)))))

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 20 cze 2022, 13:05
autor: Ernest Pach
Cześć, spróbuj platformy Klinika24. Używam jej od pół roku w moim gabinecie fizjoterapii. Usprawnia pracę, bo więcej czasu spędzam z pacjentami i nie tracę czasu na papierowe wypisywanie dokumentów. Zrezygnowałem z papierowej dokumentacji całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się bardziej ekologiczny. Dokumentację przechowuję w chmurze. Otrzymuję również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt moich Pacjentów. Polecam i pozdrawiam serdecznie..... :)

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 07 lip 2022, 14:26
autor: Ewa_Ewa
>> Cześć, spróbuj platformy Klinika24. Używam jej od pół roku w moim gabinecie fizjoterapii. Usprawnia pracę, bo więcej czasu spędzam z pacjentami i nie tracę czasu na papierowe wypisywanie dokumentów. Zrezygnowałem z papierowej dokumentacji całkowicie. Można powiedzieć, że stałem się bardziej ekologiczny. Dokumentację przechowuję w chmurze. Otrzymuję również pomocny przegląd zaplanowanych wizyt moich Pacjentów. Polecam i pozdrawiam serdecznie..... :) <<

Dziękuje, tego właśnie szukałam. Prowadzę gabinet stomatologiczny i od zawsze mam chaos w terminarzu wizyt. Dodatkowo zrezygnowałam z papierowej dokumentacji. Dobrze, że znalazłam Twoje polecenie na forum. Jest super. Będę polecać dalej. Pozdrawiam.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 11 lip 2022, 10:48
autor: Magdalena
? Dziękuje, tego właśnie szukałam. Prowadzę gabinet stomatologiczny i od zawsze mam chaos w terminarzu wizyt. Dodatkowo zrezygnowałam z papierowej dokumentacji. Dobrze, że znalazłam Twoje polecenie na forum. Jest super. Będę polecać dalej. Pozdrawiam. <

Ewo, także prowadzę swój gabinet stomatologiczny i posiadam platformę Klinika24. Naprawdę mogę polecić, bo idealnie się sprawdza. Jeśli jeszcze nie zakupiłaś innego oprogramowania to zachęcam do wypróbowania. Pozdrawiam.

Re: Własny gabinet dentystyczny

: 25 lip 2022, 12:14
autor: Jo_anna
>>> Ewo, także prowadzę swój gabinet stomatologiczny i posiadam platformę Klinika24. Naprawdę mogę polecić, bo idealnie się sprawdza. Jeśli jeszcze nie zakupiłaś innego oprogramowania to zachęcam do wypróbowania. Pozdrawiam. <<

Czy to oprogramowanie jest typowo dedykowane dla gabinetów stomatologicznych? Prowadzę gabinet psychologiczny i szukam oprogramowania, które pomoże mi w zapisywaniu Pacjentów na wizyty itp. Czy ktoś się może wypowiedzieć w tym temacie?