Biznesowe spotkania

Jak skutecznie wspinać się po kolejnych szczeblach kariery? Jak dążyć do awansu? W jaki sposób skutecznie rozwijać się zawodowo?
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Biznesowe spotkania

Post autor: emila »

Hej, Jakie miejsca w Centrum Wawy typujecie na najbardziej odpowiednie, fajne, przyjemne na biznesowe spotkanie z klientem? Miejsce, gdzie można wypić kawę, zjeść dobry obiad i pogadać. Zależy mi na tym by miejsce było eleganckie na takie spotkanie. Czytałam gdzieś że Restauracja Akademia należy do takich miejsc gdzie można zaprosić kontrahenta. Co myślicie ? Dzięki za sugestie!
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: Kasha »

Jak chcesz mieć dobre miejsce na spotkania biznesowe to powinnaś wybrać się do Meet&Eat Galeria Mokotów . W Warszawie to świetne miejsce. Moim zdaniem mają jedną z lepszych kuchni Azjatyckich w całym mieście a ich kawa po wietnamsku jest przepyszna. W takich miejscach spotkania biznesowe zawsze są udane.
Awatar użytkownika
adder
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:24

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: adder »

Ta oferta wygląda całkiem rzetelnie. Jest jak najbardziej warta uwagi.
Wytyczenie sobie wielkich celów nie kosztuje ani odrobinę więcej niż wytyczenie sobie celów małych.
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: Oktawia12 »

Fajnym miejscem na spotkanie biznesowe będzie Hostel Umed, ostatnio odbyło się tam moje szkolenie, dowiedziałam się o tym miejscu w momencie kiedy leżałam w szpitalu i mój mąż musiał zatrzymać się Hostelu. Niedawno sama byłam gościem w tym miejscu w momencie kiedy miałam spotkanie biznesowe, super miejsce, są warunki na takie spotkania. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Biznesowe spotkania

Post autor: miszol »

Ja ze swojej strony mogę polecić mabozoneclub - to klub sportowo-rekreacyjny. Mają między innymi kręgle, czy bilard. Moim zdaniem, świetne miejsce na spotkanie biznesowe. Teraz coraz większość osób decyduje się na tego typu miejsca, aniżeli po prostu na zwykłą restaurację czy kawiarnię.
ODPOWIEDZ