Kwiaciarnia w Lublinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 25
Rejestracja: 27 mar 2019, 14:12

Kwiaciarnia w Lublinie

Post autor: Sebastian »

Czy macie namiary na dobra kwiaciarnię w lublinie?

Szukam prezentu dla mojej zony
Awatar użytkownika
Bartosz
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2019, 13:36

Re: Kwiaciarnia w Lublinie

Post autor: Bartosz »

Polecam te kwiaciarnię w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl - sprawdzone miejsce, kilka razy kupowałem tam kwiaty . Cięte i doniczkowe i zawsze byłem zadowolony z ich jakości.

Bardzo ładne oraz świeże. Włąscicielka zdecydowanie zna sie na tym co robi.
Awatar użytkownika
Krejzol99
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 18:42

Re: Kwiaciarnia w Lublinie

Post autor: Krejzol99 »

Ja zamierzam skorzystać z jakiejś kwiaciarni online. Na przykład przesyłka z kwiatami . Z tego co widzę, to mają atrakcyjne ceny.
Szacunek powinien być lustrem, w którym każdy człowiek chciałby się chętnie przeglądać.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Kwiaciarnia w Lublinie

Post autor: pukla123 »

Krejzol99 pisze: ↑26 lis 2019, 13:56 Ja zamierzam skorzystać z jakiejś kwiaciarni online. Na przykład przesyłka z kwiatami . Z tego co widzę, to mają atrakcyjne ceny.
Polecam poczta kwiatowa Łódź , w tej kwiaciarni robią niesamowite bukiety ze świeżych kwiatów i bardzo szybko dostarczają. A ceny mają bardzo konkurencyjne
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: Kwiaciarnia w Lublinie

Post autor: Kamka34 »

Skoro szukasz prezentu dla żony to myślę, że oprócz kwiatów warto dorzucić także coś dodatkowo, jak na przykład wysokiej klasy kosmetyk - https://www.cocolita.pl/lancome Każda kobieta lubi dostawać zarówno wkaity jak i kosmetyki, więc żona na pewno będzie wniebowzięta jak zobaczy te dwa prezenty. Sama też bardzo lubię dostawać kosmetyki w prezencie i mój mąż już dobrze wie, jakie kosmetyki lubię i jakie mi kupować na różne okazje.
ODPOWIEDZ