Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Bozoń

Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: Bozoń »

Szukam dobrego programu CAD i czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi na temat ZwCAD 20202? Jeśli tak, to oczywiście będę wdzięczna za wszystkie konkretne podpowiedzi i czy warto go przetestować bo szukam optymalnej opcji dla siebie, ale i współpracowników. Pozdrawiam :)
Nuśka

Re: Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: Nuśka »

Do dobrych programów cad zdecydowanie można zaliczyć właśnie ZwCAD i jeśli będziecie chcieli go przetestować to zajrzyjcie na ich stronę https://www.zwcad.pl/ gdzie dokładnie zapoznacie się z najnowszą wersją 2022, ale jednocześnie będziecie mogli go pobrać na miesiąc w pełnej wersji próbnej i tak samo jeśli chodzi o dodatkowe nakładki ułatwiające projektowanie
Sokieł

Re: Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: Sokieł »

W mojej opinii jak najbardziej tutaj warto poświęcić trochę więcej czasu i jednak sprawdzić sobie jak tutaj dokładnie wypada ZwCAD bo naprawdę bardzo dobrze się rozwija, jednocześnie dbając o skuteczną bazę nakładek do tworzenia funkcjonalnych projektów ze wszystkimi wymaganiami. No i też na pewno jedną z najlepszych obsług technicznych, ale o tym pisze większość osób które na nim pracują.
Bozoń

Re: Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: Bozoń »

Sokieł pisze: ↑31 sie 2021, 12:49 W mojej opinii jak najbardziej tutaj warto poświęcić trochę więcej czasu i jednak sprawdzić sobie jak tutaj dokładnie wypada ZwCAD bo naprawdę bardzo dobrze się rozwija, jednocześnie dbając o skuteczną bazę nakładek do tworzenia funkcjonalnych projektów ze wszystkimi wymaganiami. No i też na pewno jedną z najlepszych obsług technicznych, ale o tym pisze większość osób które na nim pracują.
Dzięki za podpowiedzi! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że jeszcze jakieś podpowiedzi się pojawią. Ja chętnie sprawdzę co i jak :D
Tygieł

Re: Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: Tygieł »

jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczek co do ZwCAD 2022 program który naprawdę świetnie działa, jednocześnie z obsługą techniczną która sprosta wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających osób i ogólnie funkcjonalnością programu, jak i przygotowaną bazą dodatkowych nakładek, szkoleniami i zapewnioną opieką techniczną która naprawdę szybko reaguje. Ja jestem zadowolony!

dom nauczyciela brzesko
ohoś

Re: Dobry program CAD - ZwCAD 2022

Post autor: ohoś »

Jest trochę tych programów, ale chyba nadal najbardziej popularny jest AutoCAD i to nie bez powodu. Jednakże wybór programu to jest jedna kwestia, także trzeba zadbać o odpowiedni wydruk CAD , gdyż najczęściej trafia on do dokumentacji zatem musi być dobrej jakości i bardzo szczegółowy - czytelny
ODPOWIEDZ