Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Śmigam

Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?

Post autor: Śmigam »

Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?
W sumie nie korzystałem nigdy ani ze zwolnień ani z urlopu chorobowego, ale ostatnio mnie tak wszystko łamie, że chętnie bym poszeł na wolne, odpocząć trochę, dokuorwać się.
Do lekarza swojego iść nie chcę, bo jakoś go nie trawię - zdalnie się da u kogoś załatwić zwolnienie?
BaśkaBi

Re: Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?

Post autor: BaśkaBi »

Śmigam pisze: ↑25 lip 2021, 14:16 Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?
W sumie nie korzystałem nigdy ani ze zwolnień ani z urlopu chorobowego, ale ostatnio mnie tak wszystko łamie, że chętnie bym poszeł na wolne, odpocząć trochę, dokuorwać się.
Do lekarza swojego iść nie chcę, bo jakoś go nie trawię - zdalnie się da u kogoś załatwić zwolnienie?
Oczywiście że można! Tak samo jak u lekara stacjonarnie, tak i przy konsultacjach online czy to video czy czysto telefonicznych możesz dostać i receptę na leki i zwolnienie i skierowanie na badania itd.
W ogóle jak szukasz takiej pomocy to zerknij na stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista - tam mają szeroką bazę specjalistów i naprawdę szybko się można umówić na wizytę, a ceny są bardzo okej.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 210
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?

Post autor: fiola »

Oczywiście, że można. W tych czasach często korzystamy z e-wizyt dlatego muszą być opcje żeby również w ten sposób uzyskać zwolnienie. Mnie ostatnio dopadła angina bakteryjna i musiałam udać się do lekarza po leki, dostałam także zwolnienie na tydzień abym doszła do siebie.
juhuś89

Re: Czy na e-konsultacji można dostać zwolnienie z pracy?

Post autor: juhuś89 »

Witam,zastanawiam sie nad laserowakorekcje wzroku. Czy wtedy dostanę zwolnienie,pczywiscie na czas zabiegu? Chętnie poznam wasze opinie oraz to,w jaki sposob taki zabieg przebywa. https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku Będę niezmiernie wdzieczna za opinie, stresuje się.
ODPOWIEDZ