jak skleić buty?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
juźko

jak skleić buty?

Post autor: juźko »

Da się samemu w warunkach domowych skleić buty? Jakie kleje polecacie? Dobrze by było gdyby nie było to jakieś mega skomplikowane
oetądam

Re: jak skleić buty?

Post autor: oetądam »

Witam! Juźko, skuteczny klej do naprawy butów w warunkach domowych to klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.


Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Łucja

Re: jak skleić buty?

Post autor: Łucja »

oetądam pisze: ↑06 lut 2021, 18:54 Witam! Juźko, skuteczny klej do naprawy butów w warunkach domowych to klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.


Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A gdzie ten klej można kupić?
oetądam

Re: jak skleić buty?

Post autor: oetądam »

Witam! Łucja, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: jak skleić buty?

Post autor: Gośka »

oetądam pisze: ↑11 mar 2021, 19:10 Witam! Łucja, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Musze jutro kupić ten klej cy przy okazji jakiś środek do czyszczenia specjalny jest potrzebny? W jaki sposób trzeba przygotować powierzchnie przed klejeniem?
oetądam

Re: jak skleić buty?

Post autor: oetądam »

Witam! Gośka, przed klejeniem butów klejem TADAM® należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: jak skleić buty?

Post autor: Gośka »

Dziękuje za odpowiedź, buty już sklejone, chodzę w nich od jakiegoś czasu i póki co wszystko się rwelacyjnie trzyma. Jestem tylko ciekawa jak ja je będę myć. Do tej pory wrzucałam po prostu do pralki. Czy takie sklejone buty można tez prać?
___________________________________________________________________________________________________________________
iggą

Re: jak skleić buty?

Post autor: iggą »

Gośka pisze: ↑29 kwie 2021, 18:45 Dziękuje za odpowiedź, buty już sklejone, chodzę w nich od jakiegoś czasu i póki co wszystko się rwelacyjnie trzyma. Jestem tylko ciekawa jak ja je będę myć. Do tej pory wrzucałam po prostu do pralki. Czy takie sklejone buty można tez prać?
___________________________________________________________________________________________________________________
nie próbowalam prania klejonych butów, ale bieganie w deszczu i mycie gąbką przetrwały :)
dosiaa

Re: jak skleić buty?

Post autor: dosiaa »

Z tego co mi wiadomo, to tutaj na ataszek.pl można znaleźć kleje o najróżniejszych podłożu, także warto i tam się przyjrzeć za produktami łączeniowymi. Zwłaszcza, że mają być naprawdę solidne, dlatego macie pewność co do jakości.
ODPOWIEDZ