Kasa do restauracji

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
ingeborga-91
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 13:53

Kasa do restauracji

Post autor: ingeborga-91 »

Cześć. Na początku przyszłego roku będę musiała wymienić kasę fiskalną w mojej restauracji. W związku z tym zastanawiam się nad ofertą firmy procash.com.pl. Powiedzcie mi, czy korzystaliście z ich usług i czy polecacie?
Awatar użytkownika
Mirosława
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 1:10

Re: Kasa do restauracji

Post autor: Mirosława »

Powinny zainteresować Cię ich kasy online. Korzystałam z usług Procash i myślę, że to specjaliści od urządzeń fiskalnych. Na pewno nie można im odmówić profesjonalnego i kompleksowego podejścia. Jak dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
begonia
Posty: 51
Rejestracja: 11 cze 2019, 11:39

Re: Kasa do restauracji

Post autor: begonia »

ingeborga-91 pisze: ↑11 gru 2020, 12:12 Cześć. Na początku przyszłego roku będę musiała wymienić kasę fiskalną w mojej restauracji.

U nas jest przenośna kasa fiskalna zgierz i takie właśnie rozwiązanie mogę Ci z czystym sumieniem polecić. Ta firma ma nowoczesne, niezawodne i łatwe w obsłudze kasy i drukarki fiskalne.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Kasa do restauracji

Post autor: falkowska »

ingeborga-91 pisze: ↑11 gru 2020, 12:12 Cześć. Na początku przyszłego roku będę musiała wymienić kasę fiskalną w mojej restauracji.
Ja mam w miarę nowy sprzęt ale powiem Ci że serwis kas fiskalnych łódź wszystko Ci ogarnie jakby zaistniała taka potrzeba. Zawsze dobrze mieć namiary na taką firmę żeby nie szukać jak coś nagłego wypadnie.
ginamó

Re: Kasa do restauracji

Post autor: ginamó »

Pomyśl nad inwestycją w kasę fiskalną z oferty https://telbit.com.pl/kasy-fiskalne/kasy-fiskalne/ . Jestem świezo po zakupie w takim stylu, w dodatku sporo nam to ułatwiło. Daje wiele możliwości mimo małych gabarytów. Nawet podłączyliśmy dodatkowy wyświetlacz, co okazało się niezwykle wygodne.
Pawełek

Re: Kasa do restauracji

Post autor: Pawełek »

Ja szukałem właśnie ostatnimi czasy kasy fiskalnej. Skorzystałem z porady znajomego i zgłosiłem się do firmy Fiskal. Można u nich dostać dobre kasy renomowanych marek https://www.fiskal24.pl/oferta/urzadzenia-fiskalne/ w całkiem przyzwoitej cenie. Zresztą potem można także korzystać z serwisu u nich, co jest sporym udogodnieniem. Ja od razu kupiłem u nich także terminal płatniczy. Doradzili, fachowo podpowiedzieli. Jestem zadowolony.
ODPOWIEDZ