Szkoła Europejska

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Szkoła Europejska

Post autor: Tomasz798 »

Co myślicie o tym, by wysłać Wasze dzieci do Szkoły Europejskiej? Sprawdzałem ten temat w https://szkolaeuropejska.pl/ i przyznaję, że bardzo mi przypadła ta opcja do gustu. W erze globalizacji, płynna znajomość języków obcych może okazać się kluczowa. Pomyślcie nad tym dobrze.
Awatar użytkownika
Wiktor9291
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:00

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Wiktor9291 »

Jeżeli zależy Wam na tym, by dzieci miały dużo zajęć jęzkowych w szkole to warta rozważenia jest też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Szkoła mieści się na Mokotowie. Dzieciaki już od klasy "0" mają tam angielski. Później wchodzi jeszcze drugi język do wyboru. Wiadomo w klasach początkowych jest to nauczanie przez zabawę ale dzieci są jak gąbka i chłonną wiedzę od razu.
Awatar użytkownika
Dante
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Dante »

Warta jest też rozważenia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej na Wilanowie. Dobra szkoła to dobry start dla dziecka w przyszłość. A prywatna edukacja na pewno zapewni lepszy start. Tę szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Bez obaw można im powierzyć edukację swoich dzieci. Mają dobrych nauczycieli i dobre warunki w klasach.
Awatar użytkownika
Postzunia
Posty: 29
Rejestracja: 17 wrz 2019, 18:54

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Postzunia »

Ja mam w planach teraz zakupić juz podręczniki do następnej klas dla mojego syna ze wzgledu na to że we wrześniu i tak szykuje mi się sporo wydatków więc muszę to jakoś rozplanować. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html Znalazłam całe zbiory w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Arciiszek
Posty: 39
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:36

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Arciiszek »

Wiktor9291 pisze: ↑28 lut 2020, 16:19 Jeżeli zależy Wam na tym, by dzieci miały dużo zajęć jęzkowych w szkole to warta rozważenia jest też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Szkoła mieści się na Mokotowie. Dzieciaki już od klasy "0" mają tam angielski. Później wchodzi jeszcze drugi język do wyboru. Wiadomo w klasach początkowych jest to nauczanie przez zabawę ale dzieci są jak gąbka i chłonną wiedzę od razu.
Też polecam tę szkołę. Siostry dzieci tam chodzą, widzę, że bardzo lubią szkołę, lubią się uczyć, mają też dużo ciekawych zajęć. Placówka naprawdę godna polecenia.
Awatar użytkownika
ohmon
Posty: 146
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:41

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ohmon »

Najważniejsze by uczelnia oferowała jak najwyższy poziom nauczania, wykładowców z wysokim tytułem naukowym itd. Takich wykładowców można znaleźć m.in. na uczelnie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... omputerowa i polecam specjalizację grafiki komputerowej - niezwykle przyszłościowa
Awatar użytkownika
Anita
Posty: 75
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:20

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Anita »

Pomysł fajny, ja też na to wpadłam jak szukałam szkoły dla dzieci. Dużo angielskiego to ważna rzecz w programie zajęć. Dlatego też chętnie wybrałam Te Vizje, dokładnie to ich szkołę na Ochocie. Prywatne szkoły mogą bardzo dużo zaoferować, tu też nauczyciele mają super podejście do nauczania.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Szkoła Europejska

Post autor: aniella »

Gdyby ktoś z Was interesował się kierunkami medycznymi takimi jak pielęgniarstwo, położnictwo czy fizjoterapia to warto złozyć papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Ja sama tu studiuje i uważam, ze poziom jest bardzo wysoki. Mnóstwo ciekawych zajęć, dużo praktyki, doświadczeni wykładowcy.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Kachna »

Jeśli ktoś z Was szukałby godnej polecenia szkoły językowej, to polecam Szkołę ProfiLingua, z ofertą której możecie się zapoznać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Jak widać szkoła ta oferuje kursy języka hiszpańskiego on-line, ale nie tylko :)
nauczycielka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: nauczycielka »

Wiktor9291 pisze: ↑28 lut 2020, 16:19 Jeżeli zależy Wam na tym, by dzieci miały dużo zajęć jęzkowych w szkole to warta rozważenia jest też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Szkoła mieści się na Mokotowie. Dzieciaki już od klasy "0" mają tam angielski. Później wchodzi jeszcze drugi język do wyboru. Wiadomo w klasach początkowych jest to nauczanie przez zabawę ale dzieci są jak gąbka i chłonną wiedzę od razu.
Z całego serca polecam również Niepubliczną Szkołę Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha na Mokotowie, uczniowie bardzo cenią sobie pracę nauczycieli. Wiedzą że mogą liczyć na siebie wzajemnie, wprowadzone są tam elementy nauki dwujęzycznej. Nauka języka jest bardzo ważna już w takim wieku, w późniejszych etapach nauki przynosi to wiele korzyści.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Szkoła Europejska

Post autor: filca »

Bardzo ciekawym kierunkiem studiów jest kontrola finansowa - w końcu audyt to jest teraz bardzo poważany :) Ja jakbym jeszcze raz mogła wybierać kierunek to właśnie na audyt bym się zdecydowała
szkokiłemsię

Re: Szkoła Europejska

Post autor: szkokiłemsię »

Dante pisze: ↑16 kwie 2020, 22:29 Warta jest też rozważenia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej na Wilanowie. Dobra szkoła to dobry start dla dziecka w przyszłość. A prywatna edukacja na pewno zapewni lepszy start. Tę szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Bez obaw można im powierzyć edukację swoich dzieci. Mają dobrych nauczycieli i dobre warunki w klasach.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to również dobra szkoła dla pracujących w pobliżu obcokrajowców. Wiemy że ta placówka stawia bardzo mocno na elementy nauk dwujęzycznej., wszystko to będzie procentować w przyszłości, dobrze wiemy jak ważna jest nauka języka.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Szkoła Europejska

Post autor: negete4 »

filca pisze: ↑30 wrz 2020, 15:43 Bardzo ciekawym kierunkiem studiów jest kontrola finansowa - w końcu audyt to jest teraz bardzo poważany :) Ja jakbym jeszcze raz mogła wybierać kierunek to właśnie na audyt bym się zdecydowała
to ja mam tak samo. cóż człowiek na błędach się uczy, ale skończę swój licencjat i myślę że później będę robić podyplomówkę z kierunku finansowego
żyrafka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: żyrafka »

Ja studiuję kontrolę finansową na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie i choć kierunek prosty nie jest to daje wiele satysfakcji. Tym bardziej , że jak człowiek dobrze się rozejrzy to już nawet podczas studiów może sobie dobrą pracę nagrać ;) Jest zapotrzebowanie

osun camwood
ginamó

Re: Szkoła Europejska

Post autor: ginamó »

Na samym początku zalecałbym skorzystać z doradztwa edukacyjnego. Z tego, co wiem to w tej dziedzinie specjalizują się edunacademywroclaw.pl , także koniecznie się do nich zgłoś. To pomoże Ci uniknąć ewentualnych błędów, a przecież o to chodzi!
płotka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: płotka »

a co sądzicie o łaczeniu nauki i pracy? bo zastanawiam się czy wybrać tryb dzienny czy zaoczny. rodzice mogą mnie wspomóc finansowo, ale to nie będą wysokie kwoty więc jestem troszkę w kropce
żyrafka

Re: Szkoła Europejska

Post autor: żyrafka »

płotka pisze: ↑07 sty 2021, 23:16 a co sądzicie o łaczeniu nauki i pracy? bo zastanawiam się czy wybrać tryb dzienny czy zaoczny. rodzice mogą mnie wspomóc finansowo, ale to nie będą wysokie kwoty więc jestem troszkę w kropce
jeśli chodzi o AEH w Warszawie to jest opcja na stypendium socjalnie jeśli rodzina ma niski dochód, później można liczyć na stypendium naukowe. aczkolwiek jeśli chcesz mieć komfort, w sensie posiadać własne pieniądze niezależnie od stypendium to lepiej iść na niestacjonarne i równocześnie pracować
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Katerina25 »

Cześć.
A na tej stronie https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to uważam, że naprawdę warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne. Dowiecie się tam w jaki sposób można pozyskać granty dla szkół.
Z własnych źródeł wiem, że wiele szkół korzysta z takiej formy dofinansowania.
Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ