Czy ktoś z Was wybudował dom?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
czesław
Posty: 8
Rejestracja: 09 sie 2019, 19:02

Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: czesław »

Czy ktoś z Was miał styczność z budową własnego domu? Zawsze o tym marzyłem i kiedy w końcu uzbierałem pieniądze chciałbym zatrudnić profesjonalną ekipę. Czy znacie jakieś firmy, które się tym zajmują?
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 14
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:19

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: Damian »

Serdecznie polecam http://tani-dom.com/budowa-na-dzialce-klienta-wg-projektu-klienta/nasze-zobowiazania.html. Ta firma precyzyjnie określa czas realizacji projektu – co dla mnie jest dużym plusem.
Awatar użytkownika
idalia1979
Posty: 8
Rejestracja: 22 cze 2019, 18:36

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: idalia1979 »

Również korzystałam z usług http://tani-dom.com/. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia ich strony internetowej. Tam mają wszystko dokładnie opisane. Bardzo podobało mi się to, że wycenę podali jeszcze przed rozpoczęciem projektu i się ona nie zmieniła.
Awatar użytkownika
Kociołek
Posty: 6
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:58

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: Kociołek »

Tani-dom? Mój znajomy korzystał z usług tej firmy. Jak najbardziej warto. Sprawdzeni fachowcy, profesjonaliści w tym co robią. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: myrcella »

Będąc w temacie domu, co sądzicie o metalowych ogrodzeniach i balustradach? Po zimie postanowiłam uporządkować swój domek letniskowy i zlecić wykonanie nowego ogrodzenia. Poszukałam opinii w internecie i znalazłam taką firmę : www.veldo.pl. Mają oni nie tylko dobre oceny, ale też wiele ciekawych pomysłów i profesjonalne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: tadzionorek »

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą zajmującą się wynajmowaniem maszyn budowlanych polecam zapoznać się z ofertą : Na pewno podstawą jest wysokiej jakości sprzęt i mówię tutaj o wózkach widłowych także jeżeli będziesz na etapie poszukiwań do zakupu, czy również wynajmu to sprawdź propozycje od firmy : https://avio-star.pl/ która jest w stanie zadbać o najwyższą jakość, do tego pełen profesjonalizm w zakresie wynajmowania maszyn budowlanych.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: martita »

Miałam okazję budować dom. Budowałam sama tzn. brałam różne ekipy i próbowałam wszystko zgrać. Efekt był kiepski. Teraz zdecydowałabym się na zatrudnienie firmy, która wykona wszystko od fundamentów, po dach. Wiem, że firma Fast realizuje takie zlecenia. Popatrz tu https://fastkrakow.pl/kontakt/ - znajdziesz namiary na nich.
Awatar użytkownika
baristomis
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:21

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: baristomis »

My właśnie niedawno skończyliśmy budowę. Nie wyobrażam sobie robić tego kilkoma ekipami, czy jakoś próbować samodzielnie. Od początku mieliśmy jedną firmę, która zajęła się wszystkim. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Może i koszt większy, wiadomo, ale przynajmniej nie musieliśmy się niczym przejmować, mamy też gwarancję na wszystko. Znajomi właśnie tak cudowali, do każdego etapu brali nową ekipę i potem wyszło, że są problemy, korodowanie blachodachówki, pęknięcia ścian, no ale tak to jest jak wchodzą jedni po drugich i nie wiedzą, co i jak było wcześniej robione.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 60
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:02

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: mamapiotra »

czesław pisze: ↑04 wrz 2019, 3:13 Czy ktoś z Was miał styczność z budową własnego domu? Zawsze o tym marzyłem i kiedy w końcu uzbierałem pieniądze chciałbym zatrudnić profesjonalną ekipę. Czy znacie jakieś firmy, które się tym zajmują?
Dobrze ,że o tych sprawach myślisz w ten właśnie sposób.Jest to zbyt poważna sprawa by powierzać ją w ręce przypadkowych ludzi; to musi być sprawdzona ekipa. Pamiętaj też ,że najważniejszą częścią domu jest dach i warto temu zagadnieniu poświęcić troche więcej czasu.Najważniejszym zaś elementem konstrukcji dachowej jest więźba dachowa - https://mgdachy.pl/wiezba-dachowa/ .Mg dachy to firma która sprawdziła się na budowie u mojego brata - więc wiemy jak działają, polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: Bodzio12 »

My niedawno skończyliśmy budowę domu. Bardzo serdecznie chce wam polecić firmę dachy warszawa oni znają się na tym co robią bardzo dobrze nam się z nim współpracowało. Rzetelna firma z dużym doświadczeniem. Zobaczcie koniecznie na ich stronę.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: pukla123 »

Bodzio12 pisze: ↑03 sty 2020, 14:06 My niedawno skończyliśmy budowę domu. Bardzo serdecznie chce wam polecić firmę dachy warszawa oni znają się na tym co robią bardzo dobrze nam się z nim współpracowało. Rzetelna firma z dużym doświadczeniem. Zobaczcie koniecznie na ich stronę.
jak juz temat dachów poruszamy to polecam poczytać o hydroizolacji dachów. A jeśli chodzi o chemię budowlaną to firmy Isomat https://isomat-pu-systems.pl jest jedna z lepszych i sprawdzonych na rynku. Mają produkty na prawdę bardzo dobrej jakości i stale angażują się w innowacje i stały rozwój nowych produktów.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Czy ktoś z Was wybudował dom?

Post autor: Teviz »

Lepiej wybrać piękną i trwałą blachodachówkę, dlatego polecam zwrócić uwagę na rozwiązania proponowane przez Braas ponieważ od maja, mają również dwa modele takiego rodzaju pokryć dachowych. Jednocześnie skuteczne systemy izolacji nakrokwiowej, hydroizolacji czy materiałów uszczelniających.
ODPOWIEDZ