Szkolenia dla pracowników online

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Keiria
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2020, 1:40

Szkolenia dla pracowników online

Post autor: Keiria »

Organizowaliście kiedykolwiek szkolenia dla swoich pracowników przez internet? Mnie zainteresowała ofert firmy szkoleniabhp-online24.pl, stąd pytanie. Doradźcie mi, czy warto brać pod uwagę takie szkolenie, czy lepiej przeprowadzić je stacjonarnie?
Awatar użytkownika
waclaw-97
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 19:24

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: waclaw-97 »

Ja w obecnej sytuacji stawiam wyłącznie na szkolenia bhp online, bo uważam, że są tak samo wartościowe, jak zajęcia stacjonarne. Poza tym stanowią znaczne ułatwienie. Firma przygotowuje je bezbłędnie, także mogę polecić.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 68
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: Paulinka5 »

Zdecydowanie się z tym zgodzę, bhp jest bardzo ważną kwestią, trzeba to poruszyć na pierwszym, obowiązkowym szkoleniu. Tak na pewno będą poruszane kwestie ochrony ppoż. Przygotowaliście już swoją firmę na to? Tak na stronie https://www.portalbhp.pl/ochrona-ppoz-228 poczytacie coś więcej, w razie wątpliwości ich artykuły na pewno je rozwieją.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o szkoleniach on-line, to widziałam ostatnio ofertę takiego kursu elektrycznego na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/. Podobno nawet egzamin można zdać bez wychodzenia z domu - dzięki wideorozmowie. Jak wiadomo, po takim kursie i zdaniu egzaminu otrzymuje się uprawnienia elektryczne SEP. Czy ktoś z Was już je posiada?
Kamila D.

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: Kamila D. »

Fajnym rozwiązaniem jest także możliwość uczestnictwa w kursach online dla pracowników oświaty. Ciekawą ofertę znaleźć można na portalach internetowych poświęconych oświacie, takich jak https://ecrklex.pl/. Oświata jest bardzo specyficzną dyscypliną, bardzo wymagającą. Nauczyciel musi ciągle kształcić się i bynajmniej nie dotyczy to jego wiodącej dziedziny, a kwestii dotyczących m.in. wychowawstwa, komunikacji z rodzicami czy prawnych aspektów związanych z pracą w szkole lub innej placówce oświatowej.
Weronika29

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: Weronika29 »

Ja akurat nie jestem zwolenniczką takich szkoleń. Zapytacie Mnie pewnie dlaczego? Otóż wszyscy zapominamy że same szkolenia teoretyczne - zwłaszcza w dobie online, gdzie prawie każdy mając komputer w domu i uczestnicząc w takim szkoleniu robi wiele innych domowych rzeczy zamiast skupić się na wymienionym szkoleniu. Myślę że najlepsze są szkolenie w formie stacjonarnej.

after 2019 online
beben

Re: Szkolenia dla pracowników online

Post autor: beben »

Słyszeliście o takich szkoleniach https://uxupgrade.pl/szkolenia/dostepnosc-w-pigulce? Zastanawiam się właśnie nad udziałem w tym kursie. Chciałbym nauczyć się dokładnie monitorować swoją stronę i efektywnie wykorzystywać wszelkie potrzebne do tego narzędzia. Dowiedzieć się jak monitorować zdarzenia, tworzyć wykresy statystykz wykorzystaniem danych z wielu źródeł. Myślicie, że to dobry wybór? Chetnie poslucham jakie sa wasze doswiadczenia w tej materii.
ODPOWIEDZ