Sale konferencyjne nad morzem - warto?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Rokin
Posty: 140
Rejestracja: 18 gru 2019, 9:17

Sale konferencyjne nad morzem - warto?

Post autor: Rokin »

Myślicie, że poszukując takiego miejsca, warto wziąć pod uwagę właśnie sale konferencyjne nad morzem?
Chodzi mi o coś, co fajnie sprawdzi się jako miejsce na szkolenie lub konferencję, które przyciągnie ludzi.
Tutaj https://hthouseboats.com/sala-konferencyjna/ znalazłam interesującą miejscówkę.
Co wy o tym sądzicie?
Szukać takich miejsc, czy jednak po prostu czegoś wolnego gdzieś blisko?

witaminy dodające energii
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Sale konferencyjne nad morzem - warto?

Post autor: maliza »

Konferencja nad morzem, to bardzo dobre rozwiązanie. Na pewno przyciągnie wielu gości. Trzeba tylko wybrać atrakcyjne miejsce, które nie tylko oferuję odpowiedniej wielkości salę, ale również catering czy nocleg. Poza tym sala musi być dobrze wyposażona. Tutaj https://quadrille.pl/oferta/ekskluzywne ... ad-morzem/ sobie zerknijcie. Jeśli chcecie zorganizować luksusowe spotkanie dla ważnych gości, to jest to idealne miejsce!
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 82
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:50

Re: Sale konferencyjne nad morzem - warto?

Post autor: olusia »

Wiesz co, jako że uwielbiam morze, to cieszyłabym się, gdyby szefowa wysłała mnie właśnie na takie szkolenie. Martwię się jednak, że trudno byłoby mi się skupić na tym, co jest konieczne. Może bardziej uderzyłabym w konferencje biznesowe warszawa , bo jednak tutaj nie ma co aż tak rozpraszać. A w stolicy też wiadomo, inaczej się żyje, inaczej wygląda cały biznes i jego prowadzenie. Warto się tego nauczyć.
Awatar użytkownika
Kordel
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:39

Re: Sale konferencyjne nad morzem - warto?

Post autor: Kordel »

Podstawową kwestią w wyborze odpowiedniej sali konferencyjnej pozostaje budżet. Warto więc już na początku rozsądnie ocenić możliwości finansowe. Następne nadrzędne kryterium stanowi szacowana liczba uczestników. Należy więc bezwzględnie sprawdzić, jak duża jest interesująca nas sala konferencyjna.

Jeśli szukacie dobrej sali na północy Polski, polecam te sale konferencyjne kujawsko pomorskie
wysoki standard
możliwosć przenocowania uczestników konferencji
miła obsługa.
Obrazek

e faktura plus online
ODPOWIEDZ