Przepisy prawne

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Przepisy prawne

Post autor: Kasha »

Przepisy prawne jeżeli chodzi o prawo pracy bardzo czesto się zmieniają , dlatego czasami warto pomysleć o kimś kto pomoże nam z prawem w firmie. Pomoc takich ludzi jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 , momentami jest nieoceniona. My sami za bardzo nie mamy o tym pojęcia ale z pomocą takich ludzi jest to dużo łatwiejsze.
Awatar użytkownika
stay
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:28

Re: Przepisy prawne

Post autor: stay »

A kto miałby czas i pieniądze, żeby się tym prawem zajmować? Ja nie, dlatego zawsze chętnie zaglądam na portal z poradami prawnymi o nazwie Znajdź Paragraf https://www.znajdzparagraf.pl/porady_prawne/ . Strona jest prosta w obsłudze, mogę korzystać z kategorii prawa, albo wyszukiwarki. Naprawdę to ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Przepisy prawne

Post autor: Kachna »

Masz rację, takie przepisy bardzo często się zmieniają. Dlatego też zwykły, szary człowiek, czy też właściciel firmy, nie jest w stanie być z tym wszystkim na bieżąco. Na szczęście działają specjalne kancelarie, które pomagają swoim klientom w wielu różnych, nawet tych najtrudniejszych, sprawach. Jedną z nich jest kancelaria https://khg.pl/, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne ;) Na ich stronie możecie sobie przeczytać, jakimi dokładnie sprawami może się ona zająć. Polecam ;)
Awatar użytkownika
zipek9
Posty: 17
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:00

Re: Przepisy prawne

Post autor: zipek9 »

Firma może mieć także większe zadłużenie i także tutaj https://kancelarialexa.pl/ochrona-Majatku/ da się znaleźć kancelarię. Jak grozi zabranie całego majątku to prawnicy pomogą uchronić się przed utratą majątku. Jak tylko się chce zadbać o swój biznes i wyjść na prostą to prawnicy w tym pomogą.
Awatar użytkownika
Jedinak
Posty: 22
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:02

Re: Przepisy prawne

Post autor: Jedinak »

Sądzę, że przede wszystkim warto mieć kontakt do sprawdzonego i zaufanego adwokata, bo nikt lepiej na przepisach prawach nie będzie się znał. W Warszawie np. poleciłbym kancelarię adwokacką Monika Soszka, która zapewnia pomoc w sprawach pracowniczych, zarówno ze strony pracownika jak i pracodawcy https://www.adwokat-soszka.pl/prawo-pracy/. W takich tematach jak przygotowywanie i negocjowanie umów, regulaminów pracy, w sprawach o dyskryminację, czy mobbing, wypadków przy pracy i wielu innych pani adwokat ma duże doświadczenie i zajmuje się tym na co dzień.
Awatar użytkownika
Szefowa1
Posty: 22
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:29

Re: Przepisy prawne

Post autor: Szefowa1 »

Polecam również skorzystać z usług notariusza. Wiele jest spraw - zarówno zawodowych i prywatnych - przy których konieczna jest pomoc notariusza. Warto o tym pamiętać. Ja ze swojej strony mogę polecić Kancelarię Notarialną w Katowicach. Korzystałem z ich usług kilka razy i za każdym razem uzyskałem rzetelną pomoc. Polecam i pozdrawiam
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: Przepisy prawne

Post autor: barten »

Jeśli chodzi o przepisy prawne, to mi zależało żeby moja firma w tej kwestii miała wsparcie w postaci sprawdzonej i rzetelnej kancelarii, a taką jest zdecydowanie https://sobczak-maciejewska.pl/ . Mogę liczyć na kompleksową obsługę prawną, do każdej z powierzonych spraw podchodzą bardzo indywidualnie i z dużą starannością.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 223
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Przepisy prawne

Post autor: fakttoja »

Jeśli chodzi o sprawy karne i wszystko co z nimi związane to polecam kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ . Zajmuje się ona również pomocą podczas aresztowania, można liczyć na skrócenie czasu odbywania kary lub jej odroczenie. W takich sprawach często trzeba działać szybko i każdej porze dnia i nocy. Właśnie na taką profesjonalną pomoc można tam liczyć.
BogdanGacuń56

Re: Przepisy prawne

Post autor: BogdanGacuń56 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej kancelarii, która oferuje pomoc z zakresu odzyskiwania długów to polecam zapoznać się z ofertą kancelarii MediatorLEXpl z Bytomia https://www.mediatorlex.pl/. Ta kancelaria bardzo mi pomogła kiedy miałem właśnie taka nieprzyjemna sprawę związaną z zadłużenie.
mileś

Re: Przepisy prawne

Post autor: mileś »

Jeśli chcecie być na bieżąco ze zmianą przepisów, to warto na pewno regularnie tutaj https://lexsecure.pl/blog/ zaglądać. Macie tam bowiem namiar na blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów. Każdy problem jest szeroko omówiony. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć i dzięki temu nie popełniać błędów. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
ginamó

Re: Przepisy prawne

Post autor: ginamó »

W przypadku profesjonalnych porad zalecam zgłosić się do doświadczonych specjalistów. Szeregu porad prawnych udzielili mi https://www.centrumuslugbiurowych.pl/ , będacy nie lada specjalistami w swojej dziedzinie. Bez tak dobrych porad byłoby nam dosyć ciężko.
Aguś

Re: Przepisy prawne

Post autor: Aguś »

Hobbistycznie czasem pisuje na różne blogi typu http://senseofbeauty.pl/ i nie mam założonej firmy ale chciałabym więcej pisać o kosmetykach naturalnych, przejac po kims blog i go kontynuować a nie chciałabym zakładać jakieś firmy bo to nie przynosi mi jakiś wielkich zysków a firma kojarzy mi się z dość dużymi kosztami, chyba że ktoś poleci mi jakieś inne sprytne rozwiazanie, ktore będzie umożliwiało mi prace dla kogoś innego przy pracy na etacie???
nikuś

Re: Przepisy prawne

Post autor: nikuś »

Jeśli pracujecie w UK i wasz stan zdrowia nie pozwala na to, abyście poszli do pracy, to warto wziąć zwolnienie lekarskie. Jeśli nie wiecie jak to zrobić, to należy sobie zerknąć tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... arskie-uk/ . Jest tam bowiem sporo ciekawych informacji i wskazówek, które mogą okazać się niezwykle przydatne.
ginamó

Re: Przepisy prawne

Post autor: ginamó »

Przepisy prawne dotyczące prawa pracy nie były dla mnie do końca jasne - z tej okazji postanowiłem o skorzystaniu z usług https://winklerkancelaria.pl/specjalizacje/ . Pomogli udzielając mi wielu sensownych porad. Takie wsparcie potrafi postawić na nogi, muszę przyznać!
ODPOWIEDZ