odpady niebezpieczne

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 39
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:38

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Cześć, szukam firmy oferującej odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - coś ktoś?
Awatar użytkownika
lila87
Posty: 38
Rejestracja: 11 mar 2019, 13:31

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: lila87 »

Każde odpady są niebezpieczne, te ciekłe z domu z szamba też w jakimś stopniu. Warto utylizować i pozbywać się ich do miejsc przeznaczonych np. https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych i sprawa załatwiona szybko i bezstresowo, dzięki czemu można swobodnie użytkować i mieszkać.
Awatar użytkownika
tygrys
Posty: 70
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:31

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: tygrys »

Usuwanie odpadów w odpowiedni dla środowiska sposób to moim zdaniem bardzo ważny temat. Wiele osób w ogóle nie przejmuje się tym, jak będzie wyglądało nasze otoczenia za kilka lat. Trzeba pamiętać, że każdy ma na to wpływ i już małe zmiany mogą dużo zmienić. Ciekawą ofertę ma ta firma z Poznania: https://esbud.pl/. Oferują między innymi niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. Warto zapoznać się z ofertą jeśli nasza firma produkuje tego typu odpady.
renił

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: renił »

Też wytwarzamy tego typu odpady w naszym przedsiębiorstwie. Zatrudniamy też firmę, która profesjonalnie się nimi zajmuje, czyli EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. Ich kompleksowa oferta, w której maja odbiór, unieszkodliwianie i utylizację odpadów, jest opłacalna. To profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, pracują całkowicie legalnie i rzetelnie, polecam.
kębert

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kębert »

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która ma doświadczenie w utylizacji odpadów niebezpiecznych i przemysłowych. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Szczecina to polecam wam zgłosić się do http://ekomarmax.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
hiczungł

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: hiczungł »

Na odpady zdecydowanie najlepiej zamówić kontenery w których moglibyśmy je trzymać. Ja zdecydowałem się na te z ofert yhttp://www.honest.com.pl/ a ich jakość całkowicie mnie porwała. Polecam!
kikuś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kikuś »

Jeśli mowa o utylizacji dokumentów papierowych jak i nośników danych to warto skorzystać z tej oferty tu https://niszczeniedokumentow.eu/ Ta firma wykona to zadanie profesjonalnie. nawet nie musicie dowozić do nich dokumentów do niszczarni. Oni sami w ustalonych terminach będą oni odbierać dokumentację. Możecie mieć pewność że dokumentacja zostanie zniszczona bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi standardami i z zachowaniem wszelkich procedur.
germański93

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: germański93 »

Jeśli macie u siebie jakieś stare, zużyte sprzęty AGD czy RTV - pamiętajcie, że warto oddać je do specjalnego skupu elektrośmieci. W Warszawie działa https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/co-odbieramy - zajmują się recyklingiem tego typu odpadów. Odbierają przede wszystkim telefony stacjonarne i komórkowe, routery, elektryczne urządzenia ogrodnicze, piecyki elektryczne, różnego rodzaju lampy i żarówki, wentylatory, baterie, akumulatory czy stare tusze i tonery.
Andżelika

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Andżelika »

A propos takich elektrośmieci to pamiętam, że była u mnie na osiedlu taka akcja, ze właśnie zbierali jakieś stare radia, telewizory itd. Jeszcze co do odpadów niebezpiecznych to np jak jest zakład pracy- w sensie hala produkcyjna itd. to wtedy zleca się transport odpadów niebezpiecznych jak np tutaj https://www.wektorsc.eu/odbior-odpadow-niebezpiecznych/
lewiśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: lewiśka »

jeśli chodzi o hale produkcyjną i znajdujące się w niej urządzenia to oczywistym jest, ze trzeba je regularnie czyścić i to w odpowiedni sposób, Moim zdaniem do takich zadań specjalnych warto zatrudnić doświadczoną firmę taką jak https://makowskimis.eu/. Działają w tej branży już wiele lat, zatrudniają doświadczonych specjalistów, dysponują odpowiednim sprzętem. Profesjonalna obsługa i umiarkowane ceny.
ODPOWIEDZ