Nauka skutecznego inwestowania

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Selena_70
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 3:50

Nauka skutecznego inwestowania

Post autor: Selena_70 »

Hej, bardzo interesuje mnie działanie branży inwestycyjnej i nie ukrywam, że sama chciałabym spróbować swoich sił. Mam za sobą już kilka przeczytanych poradników, ale myślę, że to chyba za mało. Wiecie, czy mogłabym gdzieś zapisać się na szkolenie z inwestowania? Jeśli tak, to gdzie?
Awatar użytkownika
Tulimira_92
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2020, 18:48

Re: Nauka skutecznego inwestowania

Post autor: Tulimira_92 »

Poradniki poradnikami, ale potrzebna jest też wiedza praktyczna. Taką zdobędziesz na warsztatach wiwn.pl. To kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pierwszej transakcji, ale także do kolejnych. Po prostu wyciągniesz z niego cenną wiedzę, która przyda ci się na długo. Polecam zapoznać się z ofertą :)
Awatar użytkownika
Henryk76
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:18

Re: Nauka skutecznego inwestowania

Post autor: Henryk76 »

Selena_70 pisze: 06 maja 2020, 10:36 Wiecie, czy mogłabym gdzieś zapisać się na szkolenie z inwestowania? Jeśli tak, to gdzie?
Ja Ci udzielę darmowego szkolenia.
Najpierw zapłać mi za to 100 zł i wyjaśnię Ci jak to działa, później drugie 100 zł, zgodnie z poradami, zainwestujesz i mi przekażesz. ;-)
Jedyne, giełdowe inwestycje, to spółki z tzw. dywidendą. Inne firmy nie generują pieniędzy dla posiadaczy, i jedyny zysk polega na grze w czarne / białe z sąsiadem, raz on bierze stówkę, raz Ty. O Forexach nie piszę, bo to totalny... no szkoda słów. ;-)
ODPOWIEDZ