Jakie szkolenia

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Jakie szkolenia

Post autor: Kasha »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Kachna »

Nie ulega wątpliwości, że warto dbać o własny rozwój i tym samym brać udział w różnych dostępnych kursach i szkoleniach. A wiecie o tym, że niektóre firmy szkoleniowe oferują takie kursy i szkolenia zupełnie za darmo? Jedną z takich firm jest firma Kar-Group, na stronie http://kursy-edu.net.pl/darmowe-kursy/ samo możecie zapoznać się z jej ofertą :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Jadzia22
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:24

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Jadzia22 »

Bardzo ciekawa konferencja dotycząca pedagogiki Montessori odbędzie się niebawem na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. Tytuł konferencji: Piękny człowiek w pięknym świecie. Odbędzie się ona w dniach 07 – 09 czerwca 2019 r. podczas Polskich Dni Montessori (PDM), połączonych z Jubileuszem 25. lecia Polskiego Stowarzyszenia Montessori które odbędą się w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 52.
Warsztaty, grupy dyskusyjne dotyczyć mogą refleksji nad głównym przesłaniem pedagogicznym Marii Montessori mówiącym, iż rezultatem rozwoju i wychowania ma być przede wszystkim DZIECKO – CZŁOWIEK. Człowiek zastaje ŚWIAT, który nie zawsze jest dobry i piękny. Co możemy zatem uczynić, aby ŚWIAT stał się piękniejszy i sprzyjał pełnemu rozwojowi CZŁOWIEKA w sensie umysłowym, moralnym, estetycznym?
Awatar użytkownika
Ratownik123
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2019, 14:41

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Ratownik123 »

Ja uważam, że każdy powinien przejść szkolenie pierwszej pomocy. Ważne jest, aby umieć się posługiwać takimi urządzeniami, jak np. aed szkoleniowe, czyli defibrylatory szkoleniowe. To wiedza, która przyda się nie tylko profesjonalnym ratownikom medycznym.
Awatar użytkownika
Mirko
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:31

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Mirko »

Dla zainteresowanych branżą gastro mogę polecić np. szkolenia gastronomiczne Dzięki nim można przygotować się do zawodu managera restauracji i innych zawodów w branży. Ktoś z Was może korzystał z tego typu szkoleń czy kursów?
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 143
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Jakie szkolenia

Post autor: dariaa »

Wszystko zależy od tego w jakim zawodzie chcesz pracować. Na pewno korzystać ze szkoleń przypadkowych i na siłę... Z myślą, bo może się kiedyś przydać. Nie... Trzeba podejmować takie kursy, które podniosą nasze kwalifikacje. Jeżeli jest ktoś z branży IT warto udać się na szkolenie z az 100 . Jeżeli z innej branży to w tym samym kierunku co mamy zawód.
Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 82
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:46

Re: Jakie szkolenia

Post autor: storczyk »

W każdej branży znajdziemy ciekawe szkolenia. Ostatnio trafiłam na szkolenia dla dentystów z zakresu stomatologii i ortodoncji: http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Programy tych szkoleń są naprawdę oryginalne i dużo mogą wnieść do pracy.
Awatar użytkownika
prabiz
Posty: 56
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:56

Re: Jakie szkolenia

Post autor: prabiz »

Praktycznie każdy zawód się rozwija, zmieniają się technologie i metody wykonywania jakichś usług, więc warto podnosić swoje kwalifikacje. Tu w Beauty Lux w Warszawie kobiety robią sobie kurs stylizacji paznokci. W 160h można się sporo nauczyć i będzie to praktyczne szkolenie.
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 274
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Jakie szkolenia

Post autor: myrcella »

Ja ostatnio wybrałam się na ciekawe spotkanie coachingowe z Renatą Imbierowicz, na którym pomagała nam kobietom, zacząć swobodnie mówić o swoich potrzebach. Tutaj możecie dowiedzieć się więcej o jej szkoleniach: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ Na fanpage jest duzo informacji na ten temat i można się dowiedzieć jakie tematy jeszcze są omawiane na takich szkoleniach. Myślę, że Pani Renata robi coś dobrego dla kobiet, które nie potrafią dbać same o siebie.
Awatar użytkownika
partizantos
Posty: 71
Rejestracja: 14 kwie 2019, 21:07

Re: Jakie szkolenia

Post autor: partizantos »

A nie wiem czy zauważyliście, ale z roku na rok coraz większe wzięcie mają wakacyjne kursy językowe. Warto tu wspomnieć chociażby o https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... wakacyjne/ - jednym z lepiej przygotowanych kursów, który dzięki swojej intensywności pozwoli na odpowiednie usystematyzowanie wiedzy i przyswojenie odpowiedniego materiału, by móc się komunikować w języku angielskim w miarę możliwości bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Pracuś »

Bez zwątpienia angielski jest bardzo przydatny. Jeśli chcecie podszkolić swój angielski to rozważcie opcję skorzystania z platformy e-learningowej EduEduOnline - tutaj macie cennik takich kursow https://edueduonline.pl/cennik-kursow - Przed wybraniem kursu możecie sprawdzić poziom swoich umiejętności przez test znajdujący się na stronie. Dostępna jest również darmowa lekcja pokazowa, dzięki której będziecie mieć możliwość oceny czy zajęcia Wam odpowiadają.
Awatar użytkownika
Terena
Posty: 78
Rejestracja: 12 kwie 2019, 9:17

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Terena »

Ja jestem zadowolona bardzo ze szkolenia na wedding plennera na które sie zdecydowałam - http://www.akademiapanispinki.pl/ Jedno z w ogóle lepiej przygotowanych szkoleń na jakich byłam. Dużo wiedzy i to takiej praktycznej, przydatnej. Że faktycznie można szybko zacząć pracować w zawodzie
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Jakie szkolenia

Post autor: aniella »

Udział w różnego rodzaju szkoleniach jest super inwestycją. Ja na przykład prowadzę firmę i szukałam ostatnio szkoleń związanych z księgowością. Owszem korzystam z pomocy profesjonalisty ale sama też chciałam się doszkolić w tej kwestii. Wybrałam ofertę szkoleń pani Marty Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Polecam! Organizowane w większych miastach na terenie całej Polski. Trwają z reguły 2 dni. Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Można się sporo dowiedzieć. Ceny też mega rozsądne!
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Jakie szkolenia

Post autor: diana »

Teraz jest tyle szkoleń, że głowa mała. Na pewno każdy znajdzie jakieś dla siebie. Ja np myślę o kursie angielski online z native speakerem. Od dawna marzą mi się podróże za granicę a bez znajomości angielskiego za dużo nie zwiedzę. Czy ktoś z was uczył się języka z domu, przez internet?
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 201
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Jakie szkolenia

Post autor: fiola »

U nas w firmie często mamy jakieś szkolenia organizowane. Staramy się zawsze współpracować z takimi firmami które wiedzą jak zaciekawić słuchaczy żeby rzeczywiście z tych szkoleń pracownicy wynieśli jak najwięcej. Na przykład takie obowiązkowe szkolenia BHP. Suche fakty, mało kto słucha a to przecież są bardzo ważne kwestie. Bez tej wiedzy nikt pracy nie powinien podejmować. Dlatego my współpracujemy z tą firmą http://jared.pl/szkolenie-bhp-katowice/. Szkoleniom które oni prowadzą daleko do nudy mimo, że temat wcale nie jest prosty i przyjemny. Ale da się przekazać te informacje w interesujący sposób. Zajęcia prowadzą osoby wykwalifikowane i kompetentne. Wiedza przekazywana podczas szkolenia, zarówno teoretyczna jak i praktyczna, wykładana jest jasnym językiem, tak by każdy zrozumiał i zapamiętał. Do tego ceny są przystępne a terminy można dopasować do możliwości i potrzeb firmy.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: Jakie szkolenia

Post autor: negete4 »

a słyszeliście kiedyś o kształceniu dualnym? Jeśli nie to zajrzyjcie koniecznie tutaj https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ . Generalnie chodzi o współpracę uczelni(szkoły) z przedsiębiorstwem, oczywiście ścisłej, gdzie uczniowie są szkoleni do pracy w danej firmie. Moim zdaniem takie szkolenia są najcenniejsze
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 95
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:35

Re: Jakie szkolenia

Post autor: zuzanka »

Też myślałam nad jakimś szkoleniem. Jestem po technikum informatycznym i chciałbym sobie ułożyć wiedzę z zakresu programowania. Dlatego pomyślałam o szkoleniach z Altkom Akademii, gdzie jest spory wybór szkoleń np. https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/python/ . Python to skomplikowane zagadnienie, ale sądzę, że warto spróbować.
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 84
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

Re: Jakie szkolenia

Post autor: kapek »

A pro po szkoleń. Muszę w końcu zrobić jakieś szkolenia by wdrążyć nową markę na rynek. Ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego by zacząć gdyż również musimy wdrążyć nowe oprogramowanie i wiele innych spraw. Już się pogubiłam co mam załatwione a co nie. Koleżanka poradziła mi abym zgłosiła się z tym do firmy która kompleksowo zajmie się moją i podpowie co i jak powinnam zrobić. Szukałam w internecie jaka firma jest najlepsza i ma długoletnie doświadczenie w tej branży i trafiłam na tę http://jantar.pl/. Korzystaliście z usług takiej firmy?
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 109
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Pinki »

Mówi się, że inwestycja we własny rozwój to najlepsze inwestycja - i muszę przyznać, że całkowicie się z tym zgadzam :) Sama bardzo chętnie inwestuję we własny rozwój i biorę udział w różnych szkoleniach i kursach. Ostatnio na przykład przeglądałam sobie ofertę firmy szkoleniowej : https://growth.town/ Polecam zajrzeć na ich stronę i przekonać się co mają do zaoferowania.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Jakie szkolenia

Post autor: orton50 »

Jeśli ważne jest dla Ciebie postawienie na rozwój w sferze zdobywania doświadczenia zawodowego? Jeśli tak to na pewno warto postawić na uprawnienia HDS w Krakowie jeśli rzecz jasna, przewóz, transport i mechanika dotyczą Twoich zainteresowań.
Awatar użytkownika
karierowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2019, 15:30

Re: Jakie szkolenia

Post autor: karierowicz »

Ciekawym kierunkiem w szkoleniach są szkolenia w systemie e-learningu online np. https://inauka.pl . Kto raz spróbuje uczyć się w takim systemie zawsze będzie chciał się tak uczyć.
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Jakie szkolenia

Post autor: gmoerk5 »

A czy warto robić kurs na wózki widłowe? Opłaca się to w ogóle? Mi się wydaje, że jak najbardziej. Zwłaszcza jak się ma sprawdzoną szkółkę od tego. U mnie w pracy polecają http://oskcodex.pl/index.php/oferta/szk ... ki-widlowe . I nic dziwnego, gdyż mają ogromne doświadczenie w tym i bardzo dobrych szkoleniowców.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
JobMaster
Posty: 12
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:20

Re: Jakie szkolenia

Post autor: JobMaster »

Obecnie bez znajomości obsługi komputera, w większości przypadków w stopniu zaawansowanych, nie jesteśmy w stanie utrzymać się w pracy. Koleżanka z innej firmy podrzuciła mi ofertę na kurs excel, na którym sama była: https://akatconsulting.pl/oferta/szkole ... atyczne/50 . Podrzuciłam temat szefowi, a ten wyraził zgodę na szkolenie dla wszystkich pracowników. Znów jakiś plus do CV.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 66
Rejestracja: 20 maja 2019, 12:44

Re: Jakie szkolenia

Post autor: AbiUbu »

orton50 pisze: 03 lis 2019, 12:02 Jeśli ważne jest dla Ciebie postawienie na rozwój w sferze zdobywania doświadczenia zawodowego? Jeśli tak to na pewno warto postawić na ]uprawnienia HDS w Krakowie jeśli rzecz jasna, przewóz, transport i mechanika dotyczą Twoich zainteresowań.
W branży transportowej potrzeba bardzo wielu szkoleń. Im szersze masz uprawnienia, tym więcej możesz zarobić. Samo prawo jazdy na niewiele się zda, raz, że nie jesteś konkurencyjny na rynku pracy, dwa, że i tak wiele nie nawozisz. Ale robiąc uprawnienia np na przewóz temperatura kontrolowana, otworem stają przed tobą już ciekawsze propozycje.
Awatar użytkownika
Nikodem
Posty: 18
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:40

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Nikodem »

Samorozwój i stałe zwiększanie swoich kompetencji powinno być sprawą priorytetową dla każdego pracownika – to od tego zależy bowiem to, na jakim stanowisku będziemy pracować i przede wszystkim ile będziemy zarabiać. Świetnym sposobem na poszerzenie swoich perspektyw jest ukończenie europejskiego kursu na wózki widłowe. Uprawnia on do kierowania wózkami widłowymi spalinowymi, elektrycznymi i na propan-butan na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej, znacząco zwiększając kompetencje i wartość pracownika.
Awatar użytkownika
Falcon
Posty: 142
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:39

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Falcon »

Wybór szkoleń jest obecnie ogromny. Teraz nawet nie trzeba nigdzie jechać, by dobyć szkolenie, bo wiele szkoleń odbywa się online. Duży wybór profesjonalnych szkoleń znajdziecie w ofercie centrum https://edu-consulting-szkolenia.pl/ . Tu możecie skorzystać ze szkoleń zawodowych z różnych branż. Szkolenia prowadzone są przez bardzo dobrych wykładowców, dzięki czemu wiedza jest przekazywana w przystępny sposób.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 276
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Jakie szkolenia

Post autor: flisa »

Na tej stronie https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ jest ciekawa oferta, jeśli chodzi o szkolenia dla instalatorów systemów fotowoltaicznych oraz przedstawicieli handlowych. Można tam zdobyć sporą wiedzę i umiejętności, dzięki czemu można znaleźć naprawdę intratą posadę. Pomyślcie o tym. Takie panele słoneczne są bardzo popularne. Wiele firm poszukuje osób, które będą wsparciem dla tych nowoczesnych i ekologicznych.
Awatar użytkownika
Arciiszek
Posty: 39
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:36

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Arciiszek »

Szkolić zawsze się warto. Nigdy nie wiadomo, kiedy przydadzą się nam nowe kompetencje. Dużo ofert szkoleń możecie znaleźć tutaj - https://ogis.pl/o/ogloszenia/188858-fin ... zpieczenia Nie ma co odkładać tego na później, trzeba zacząć działać od razu :)
Awatar użytkownika
polazajac
Posty: 66
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Jakie szkolenia

Post autor: polazajac »

Wszystko zależy też od tego, czym się interesujecie, i jakie macie plany na przyszłość. Warto poczytać o różnych możliwościach w internecie. Bardzo ciekawą opcją są na przykład kursy żeglarskie. Znajdziecie je na stronie https://fairwinds.pl/kursy-nawigacji-morskiej/ .
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: Jakie szkolenia

Post autor: duduk »

Według mnie szkolenia z pierwszej pomocy Gdynia w firmie https://q-hse.pl/ warto wykonać, ja u nich byłem na takich szkoleniach i dzięki nim spor się dowiedziałem. Mało gdzie można trafić na tak fajne osoby, które tak ciekawie potrafią prowadzić kursy.
Pączek

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Pączek »

Jesli chodzi o szkolenia pracowników to warto zainwestować w podstawowe kursy przygotowujące do nowych zmian np w zakresie bhp czy prawa podatkowego a także obsługi podstawowych pakietów biurowych jak Microsoft Excel czy Microsoft Word. Firma Edu Consulting https://edu-consulting-szkolenia.pl/ oferuje takie kursy i warsztaty - które są merytoryczne i przygotują odpowiednio naszych pracowników - możemy także wybrac odpowiednie szkolenia dla oświaty, biznesowe czy kursy zawodowe.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Re: Jakie szkolenia

Post autor: agresto »

Każdy ma inne zainteresowania i chęć pójścia na inne kursy, ja ostatnio miałam szkolenie z pierwszej pomocy Gdynia w firmie szkoleniowej https://q-hse.pl/ i powiem wam, że było bardzo fajnie. Kursy u nich są przeprowadzane indywidualnie bądź grupowo i to z wielkim zaangażowaniem.
raśto

Re: Jakie szkolenia

Post autor: raśto »

BHP i ppoż. myślę, że to na początek. W naszej firmie te dwa szkolenia zawsze przeprowadza ta sama, sprawdzona już przez nas firma - Pirotoks w Katowicach https://pirotoks.com.pl/nasze-uslugi/szkolenia/. To rzetelni ludzie, znają się na tym, co robią, posiadają doświadczenie. Myślę, ze lepiej trafić nie mogliśmy, ceny mają korzystne, a ogrom wiedzy i kompetencje jakie posiadają sprawia, że ich szkolenia faktycznie dużo wnoszą dla naszych pracowników, polecam.
janiś

Re: Jakie szkolenia

Post autor: janiś »

A tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... 7-dni.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie rozejrzeć się na tej stronie. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o rejsy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego. Takie szkolenie trwa 7 dni i odbywa się na Mazurach. Warto zastanowić się nad takim szkolenie. Daje wiele możliwości.
PatrycjaPęk

Re: Jakie szkolenia

Post autor: PatrycjaPęk »

Polecacie szkolenia dla przyszłych księgowych? Słyszałam, że po takim szkoleniu jak dostaniecie certyfikat, to możecie szukać pracy w tym dziale.
Awatar użytkownika
duduk
Posty: 266
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:57

Re: Jakie szkolenia

Post autor: duduk »

Według mnie szkolenie zarządzaniem zespołem przyda się każdemu, nie wiadomo do jakiej pracy trafimy i co będziemy musieli robić. Jeśli macie chęć zapisać się na takie kursy online, to jest to możliwe w firmie https://deltatraining.pl/
wiśka

Re: Jakie szkolenia

Post autor: wiśka »

Witam,mysle o szkoleniu zwiazanym z moja pasja,czyli zeglarstwem. Co sądzicie o tym https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... ie.htm[url][/url]l ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:04

Re: Jakie szkolenia

Post autor: monia »

Ja stawiam raczej na szkolenia zawodowe, lubię rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedze zawodową, a takie wewnętrzne szkolenia pracowników bardzo to ułatwiają. Dobrze że nasz pracodawca myśli o rozwoju pracowników i firmy
mómirt

Re: Jakie szkolenia

Post autor: mómirt »

Warto rozejrzeć się za szkoleniami zawodowymi, dzięki którym będziemy mieli realne umiejętności. Ja od siebie polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.csz.com.pl/ Jest to bardzo dobre centrum szkolenia zawodowego, w którym na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
kętyrn

Re: Jakie szkolenia

Post autor: kętyrn »

Jeżeli rozglądacie się za szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego to polecam wam zapoznać się z ofertą http://krispolppoz.pl/ Jest to sprawdzona firma z Bydgoszczy, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń tego typu. Warto się na to zdecydować.
Biśka

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Biśka »

Czy ktoś z Was tak jak ja pracuje jako trener personalny? Ja wiem, nie są to łatwe czasy dla naszej branży, ale ja postanowiłam nie marnować czasu i trochę się doszkolić. Póki co kupiłam sporo książek, jedną na temat prawidłowego treningu mięśni dna miednicy, czyli w skrócie metody BeBo, a za jakiś czas planuję kurs u nich https://www.beckenboden.com/pl/ - byliście na takim szkoleniu?
kętirn

Re: Jakie szkolenia

Post autor: kętirn »

Dobrą alternatywą dla szkoleń jest wykonanie sobie uprawnień na bycie operatorem suwnicy czy innego urządzenia tego typu. Polecam wam zgłosić się do firmy http://crevi-consulting.pl/ Tam przejdziecie kursy, dzięki którym zdobędziecie odpowiednie uprawnienia.
kewa3939ł

Re: Jakie szkolenia

Post autor: kewa3939ł »

Dla mnie, oraz moich pracowników zdecydowaliśmy się zapewnić szkolenia z zakresu automatyki przemysłowej. I był to całkiem trafiony wybór! Za realizację szkoleń w takiej formie odpowiadają https://www.m-technologia.pl/zamowienia .
hiczungł

Re: Jakie szkolenia

Post autor: hiczungł »

Z pewnością zalecam skorzystać ze szkoleń BHP, które przeprowadzają https://workmanagement.pl/ . Taka wiedza z pewnością przyda się zarówno Tobie jak i Twoim pracownikom, gdyż nie od dziś wiadomo, że przytrafiają się różne przypadki.
Bożena

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Bożena »

Polecam zrobić https://uprawnienia-budowlane.pl Uprawnienia budowlane są dziś jednymi z najcenniejszych uprawnień, a na tej stronie macie testy które was przygotowują do zdania takiego egzaminu. Sprawdźcie zapoznajcie się z tym. Polecam serdecznie.
Baśkaa

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Baśkaa »

Szukam dla męża ośrodka szkoleniowego, w którym zdobędzie uprawnienia hds Kraków. Zależy mi na szybkim terminie i dobrym nauczaniu. Czy możecie polecić jakieś ośrodki? Wyszukałam niedawno ośrodek Codex, czy znacie? http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... a/kurs-hds
Szymuś91221

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Szymuś91221 »

Jeśli chodzi o szkolenia to zdecydowanie jak najbardziej powinno się zwrócić większą uwagę na umiętności miękkie, które w wielu korporacjach bywają zbywane na rzecz typowo techniczncych umiejętności. Ciekawym przykładem jest facylitacja. Czyli zestaw technik, metod i narzędzi, które są zaprojektowane tak aby prowadzić wysokiej jakości spotkania i warsztaty. Rolą facylitacji jest ułatwienie grupie ludzi dyskusji tak aby ta była efektywniejsza oraz bliższa konsensusu.
piotruś3555

Re: Jakie szkolenia

Post autor: piotruś3555 »

Interesuje mnie szkoła/szkolenie na technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i wiem, że coś takiego można znaleźć sobie w ofercie https://www.viessmann.edu.pl/ Koniecznie musicie wszystko doczytać, sprawdzić, no i oczywiście skorzystać, jeśli będziecie chcieli zdobywać wiedzę.
kłoska

Re: Jakie szkolenia

Post autor: kłoska »

Jak jest konieczność robienia szkolenia online to owszem można, ale ja wolę stacjonarne. Choć były już przez Centrum CBT szkolenia online organizowane i było to dobrze przeprowadzone. Aczkolwiek te najbliższe na które się wybieram odnośnie zaburzeń odżywiania dzieci i młodzieży (13-14 marca) https://cbt.pl/szkolenia/terapia-poznaw ... mlodziezy/ to będą już tradycyjnie przeprowadzane :) Zapraszam, jeśli szukacie szkoleń dla psychologów
WLupankowśki

Re: Jakie szkolenia

Post autor: WLupankowśki »

Myślę, że jeżeli szukacie jakichś szkoleń to przede wszystkim powinniście patrzeć przez pryzmat tego co może Wam się przydać w pracy. Ja tak zrobiłem i trafiłem na szkolenie excel http://www.szkolenieexcel.pl/. Bardzo się z tego cieszę, bo teraz korzystanie z arkusza kalkulacyjnego nie ma przede mną żadnych tajemnic :)
hiczungł

Re: Jakie szkolenia

Post autor: hiczungł »

Zalecam zainteresować się szkoleniem z VR. Także i my zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie czegoś takiego, a pomogli nam w tym https://vrtraining.eu/szkolenia-z-vr/ . Wiedzę z tej dziedziny otrzymali wszyscy nasi pracownicy a okazało się to perfekcyjnym wyborem. W końcu VR staje się coraz popularniejszą dziedziną!
michaś

Re: Jakie szkolenia

Post autor: michaś »

ADVISORY https://advisory.szczecin.pl/oferta/ to nie lada fachowcy od szkoleń. Dla nas przeprowadzili szkolenia z zarządzania jakością, środowiskiem i BHP. Z pewnością jest to ważna i nietuzinkowa wiedza, konieczna pośród pracowników. Także zalecam rozważyć taką opcję.
Awatar użytkownika
filca
Posty: 136
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:02

Re: Jakie szkolenia

Post autor: filca »

Zależy jakich szkoleń szukamy. Jeśli dla kadry zarządzającej to wówczas warto zainteresować się akademią liderów i cała oferta tu https://gamechangersacademy.eu/gca-mast ... ss-change/ jest zaprezentowana. Szkolenia odbywają się w formie online dwa razy w miesiącu. Jest to bezpieczna metoda, a także skuteczna co już długie miesiące pokazały
Daniel4321ł

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Daniel4321ł »

Absolutnymi fachowcami w organizacji szkoleń okazali się https://www.brcszkolenia.pl/szkolenia . Były one powiązane z produkcją żywności, opakowań. Akurat działamy w branży gastro, dlatego skorzystanie z takich usług było koniecznością. W swojej dziedzinie okazali się profesjonalistami a otrzymana wiedza do dziś nam się przydaje.
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 252
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Jakie szkolenia

Post autor: miszol »

Najlepiej zdecydować się na takie szkolenie bądź kurs, który będzie mial wpływ na waszą pracę i zdobycie lepszego stanowiska. Mój mąż od niedawna uczestniczy w kursie zawodowym w https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/ i jest bardzo zadowolony. Mam nadzieję, ze mimo panującej pandemii, uda mi się dzięki temu znaleźć dobrze płatną pracę.
mikołaj

Re: Jakie szkolenia

Post autor: mikołaj »

Zgadzam się w 100 procentach z wypowiedzią kolegi wyżej. Kursy zawodowe są bardzo ważne. Ja skonczyłem w https://pracownia-test.pl/ kurs ADR, który mega przydał mi się w obecnej pracy. Co ciekawe to, że miałem ten kurs ukończony zadzialało na plus na rozmowie kwalifikacyjnej i przeważyło nad konkurentami. Dzisiaj cieszę się super pracą i powiem Wam szczerze, że warto robić takie kursy.
bączek

Re: Jakie szkolenia

Post autor: bączek »

W całym kraju stale rozwija się branża związana z opieka nad maluchami, żłobki i przedszkola prywatne powstają dość szybko i często, bo jest zapotrzebowanie na takie usługi. Fajnie by było skorzystać ze szkolenia, które pozwoli na pracę z dziećmi a wymagania są spore. zerknij na ta ofertę szkoleniową https://niania.pro/zlobek/ - masz tam tez link do aktualnych wymagań stawianych opiekunkom dzieci najmłodszych w takich placówkach.
Aśka221

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Aśka221 »

Obecnie jest bardzo wiele szkoleń do wyboru, w tym także online. Ja sama zdecydowałam się na roczną szkołę w sieci: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/R ... Online/303 . Mam zamiar zmienić pracę po jej ukończeniu bo z obecnej nie jestem zadowolona ;) Podniesienie kwalifikacji na pewno mi ułatwi sprawę ;)
Łukasz

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Łukasz »

Wszelkie uprawnienia budowlane daję wiele możliwości rozwoju w życiu zawodowym, szanse na awans w pracy i możliwość większych zarobków. Jeżeli przygotowujecie sie do egzaminów, to polecam Wam wejść na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , na której znajdziecie wiele materiałów do nauki.
Łotysz

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Łotysz »

Ja ze swojej strony mogę polecić szkolenie z prawa IT oraz prawa własności intelektualnej. Wziąłem udział w ostatniej edycji i jestem zachwycony! Szkolenie prowadzą jedni z najlepszych prawników IT w Polsce. Prowadzący posiadają szczegółową praktyczną wiedzę popartą bardzo dużym doświadczeniem. Szkolenie szczególnie przydatne jest dla osób, które zajmują się negocjowaniem umów IT. Potężna dawka wiedzy! :geek:
Mońka

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Mońka »

Bardzo ciekawy temat. Ja także uważam, że warto się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Przed pandemią ukończyłam szkolenie kelnerskie w szkole: https://www.szkoleniakelnerskie.pl/szko ... rskie.html. Pracę w restauracji łączyłam z nauką na uczelni wyższej. Byłam bardzo zadowolona z tego zawodu i już nie mogę doczekać się powrotu do pracy.
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Jakie szkolenia

Post autor: diana »

W moim życiu słowo „rozwój” nie odnosi się tylko i wyłącznie do sfery zawodowej, ale również osobistej. Nigdy nie było to tak łatwe jak dziś, gdy można poświecić czas na pracę nad sobą nie wychodząc z domu. Niedawno zrealizowałam rewelacyjny kurs Wprowadzenie do terapii IFS, który można zakupić na stronie https://lifearchitect.pl/kursy/wprowadz ... rapii-ifs/. Polecam go każdej osobie chcącej nabyć większej odwagi w podejmowaniu decyzji, zapanować nad swoimi lękami i zdobyć doskonałą podstawę do autoterapii. Ogromny plus za ćwiczenia w formie audio, które mogę realizować w dowolnym miejscu.
Stasią

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Stasią »

na rynku aktualnie jest ogromna ilość szkoleń i firmy szkoleniowych aż ciężko się zdecydować na cokolwiek, dlatego też ja z mojej strony mogę wam polecić aby zainteresować się tematem szkoleń z metod UX, które możecie znaleźć na stronie https://uxupgrade.pl/
Piotręk24

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Piotręk24 »

Dzięki profesjonalistom, którzy swoją wiedzą wykorzystują w praktyce, skorzystanie ze szkolenia online podniesie twoje umiejętności i wiedzę oraz atrakcyjność na rynku pracy. Kursexcel.pl to świetne miejsce jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w obszarze znajomości programu MS Excel.
Polecam!
Piotręk24

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Piotręk24 »

Dzięki profesjonalistom, którzy swoją wiedzą wykorzystują w praktyce, skorzystanie ze szkolenia online podniesie twoje umiejętności i wiedzę oraz atrakcyjność na rynku pracy. Kursexcel.pl to świetne miejsce jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w obszarze znajomości programu MS Excel.
Polecam!
Grażka74

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Grażka74 »

Ja długo zastanawiałam się jak zostać audytorem aż w końcu trafiłam na szkolenia Bureau Veritas. Dzięki certyfikatowi moje zarobki znacząco wzrosły i otworzyły się przede mną nowe możliwości na ścieżce kariery. Z całego serca polecam szkolenia i kusy Bureau Veritas każdemu, kto pragnie się szkolić i rozwijać swoje kompetencje.
Śnieżka

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Śnieżka »

Mamy lato, a więc czas urlopów w pełni. Co myślicie o wykorzystaniu tego czasu na fantastyczny rejs szkoleniowy organizowany przez
https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html ? Ja mam właśnie takie plany na spędzenie wolnych dni.
Kateriną25

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Kateriną25 »

Uważam, że każde szkolenie, które podnosi nasze kompetencje jest warte naszego zachodu i poświęconego czasu. Obecnie szykuję się na szkolenie https://ux-pm.pl/ . To unikatowy na skalę międzynarodową program szkoleń UX certyfikowany przez stowarzyszenie UXalliance. Firmy stosujące w swojej pracy metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD) w krótkim czasie zwiększają lojalność klientów i osiągają wymierne korzyści.
Reniś

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Reniś »

Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/organizacja-i-promocja- ... portowych/ . Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
mórakowski

Re: Jakie szkolenia

Post autor: mórakowski »

Ostatnio zdecydowaliśmy się na szkolenie z zakresu HR. Przeprowadzone przez https://efektywnyhr.pl/szkolenia/ okazało się absolutnym strzałem w 10, który dał nam ogromny zastrzyk wiedzy. Zarządzanie tą dziedziną w firmie idzie nam teraz dużo sprawniej, jakość w pełni sprostala naszym wymogom.
aśka809

Re: Jakie szkolenia

Post autor: aśka809 »

Witam,zalezy mim na tym,by cały czas się rozwijać. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat,zalezy mi,by firma miała szansa na powiększenie ekipy na nowych stanowiskach. Co sądzicie o takich szkoleniach https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/cenni ... n-i-uslug/ ? Chętnie poznam wasze opinie.
Elżbieta789

Re: Jakie szkolenia

Post autor: Elżbieta789 »

Czy znacie sprawdzone ośrodki szkoleniowe z bogatą ofertą kursów i szkoleń? Głównie chodzi mi o kursy ochrony. Do tej pory wyszukałam w Internecie Warszawskie Centrum Edukacyjne. Czy znacie tą placówkę? Czekam na opinie http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne
ODPOWIEDZ