Hotel Wrocław

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
ZanetaH
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2019, 0:12

Hotel Wrocław

Post autor: ZanetaH »

Witajcie,

Niedługo odbywa się szkolenie we Wrocławiu, na które chcemy jechać z 5 pracowanikami. W sumie będzie 6 osób. Możecie polecić nam jakiś hotel we Wrocławiu?
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:01

Re: Hotel Wrocław

Post autor: PatrycjaN »

Cześć,

Jeżeli hotel okolice wrocławia to jak dla mnie tylko Stara Garbarnia.
Nie jest to centrum miasta, więc nie jest głośno, ale nie jest to też pod Wrocławiem, więc wszędzie jest blisko.
Można tam się nie tylko wyspać, ale też niesamowicie odpocząć!
Awatar użytkownika
gmoerk5
Posty: 80
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:14

Re: Hotel Wrocław

Post autor: gmoerk5 »

W tym mieście to według mnie jedyną słuszną opcją jest http://www.terminalhotel.pl/ . Świetna lokalizacja i niskie ceny to zdecydowane atuty takiego rozwiązania. Szukając czegoś w tym zakresie nie jestem w stanie polecić nic innego bo według mnie to najlepsze rozwiązanie. Musicie sami się przekonać.
Lilia na moim policzku przypomniała mi, kim jestem.
Odwróciłam się od niego i odeszłam nie oglądając się za siebie"
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Hotel Wrocław

Post autor: fiola »

Hoteli we Wrocławiu można znaleźć spokojnie kilka, takich godnych polecenia oczywiście. Ważne aby były w odpowiednim standardzie jeśli chodzi o wyposażenie, szczególnie polecane do hoteli są produkty ze strony Grupa Tekstylna. Klienci do hotelu przyjeżdżają i chcą przede wszystkim się wyspać - dlatego tak ważna jest odpowiednia pościel, prześcieradła.
Ostatnio zmieniony 07 paź 2019, 17:26 przez fiola, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Re: Hotel Wrocław

Post autor: Jackson3 »

We Wrocławiu akurat zawsze korzystam z https://www.hoteltraffic.pl/pokoje i wszystkim polecam. Jest to najbardziej sprawdzony hotel w tym mieście. Mają spore doświadczenie dlatego profesjonalnie podchodzą do klienta. Kontakt na najwyższym możliwym poziomie - każdej porze.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
Merlona
Posty: 56
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:54

Re: Hotel Wrocław

Post autor: Merlona »

W większych miastach, a Wrocław na pewno do takich należy, nie powinno być żadnym problemem znalezienie noclegu. Zresztą w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, bardzo łatwo wyszukacie noclegi, hotel w dowolnym miejscu. Warto znać specjalne wyszukiwarki noclegów, także i lotów jeżeli chodzi o planowanie wakacji oraz krótszych wycieczek, znacie może takie? Ja z kolei skupiam się na wycieczkach zagranicznych, lotnisko Gdańsk Rębiechowo jest mi już bardzo dobrze znane. Z wyszukiwaniem biletów też mam spore doświadczenie.

co to znaczy 3g w tablecie
Awatar użytkownika
diana
Posty: 155
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:17

Re: Hotel Wrocław

Post autor: diana »

Prowadząc hotel należy zadbać o wysoką jakość usług. Na http://www.asystent4you.pl/jak-zadbac-i ... -w-hotelu/ znajdziesz porady jak zadbać i utrzymać gości w hotelu. Myślę, że warto się z nimi zapoznać i wprowadzić w życie . W dzisiejszych czasach goście są bardzo wymagający.
ODPOWIEDZ