Gdzie kupujecie leki?

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Tomasz798 »

Moim zdaniem warto w końcu przestawić się na możliwości, jakie daje dzisiejszy świat. Teraz przecież nie trzeba jeździć po mieście, by zakupić potrzebne leki. Najlepiej będzie od razu zajrzeć do https://www.apteka-leki.pl/ i samemu przekonać się o tym, jak bardzo jest to wygodne.

kyocera k127
Awatar użytkownika
revelka
Posty: 93
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:56

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: revelka »

Zalezy jakie, ja czesto zamawiam online, bo jest sporo taniej, ostatnio szukalam wlasnie jakiegos dobrego probiotyku dla synka i farmaceutka polecila mi diflos, sklad dobry i przy biegunkach sprawdza sie super
różaja

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: różaja »

Ja mam ulubioną atekę internetową tu https://www.e-zikoapteka.pl/ Jest ona bardzo dobrze zaopatrzona i ma przyzwoite ceny Warto zainteresować się ich ofertą, poszukać w zakładkach, a na pewno znajdziecie tu min leki, suplementy diety itp.
Błogiś

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Błogiś »

W DOZie, ja kupuję już od dawna, ale od jakiegoś czasu kupują też u nich moi rodzice, bo mają tam zniżkę, całe 20% na swoje leki. Fajna promocja dla osób +60 w godzinach od 8 do 12.
Kłania

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Kłania »

Błogiś pisze: ↑22 sty 2021, 11:03 W DOZie, ja kupuję już od dawna, ale od jakiegoś czasu kupują też u nich moi rodzice, bo mają tam zniżkę, całe 20% na swoje leki. Fajna promocja dla osób +60 w godzinach od 8 do 12.
O kurczę! 20% zniżki to jest naprawdę sporo. Nie wiecie może, czy ta promocja jest nadal aktualna, jak to wygląda? Że też ja wcześniej o tym nie wiedziałam, poleciłabym babci...
Mirosława1

Re: Gdzie kupujecie leki?

Post autor: Mirosława1 »

Moim zdaniem to w dużej mierze zależy od konkretniej sytuacji. Wiele rzeczy można bez problemu kupić w okolicznych aptekach. Na pewno dobrym wyborem byłby wegiel aktywowany. Najlepiej już teraz dowiedzcie się, na co mógłby on Wam pomóc i podejmijcie decyzję o zaopatrzeniu się.
ODPOWIEDZ