Angielski

Radzimy, gdzie szukać szkoleń i kursów i jak rozpoznać wartościowe źródła wiedzy.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Angielski

Post autor: orton50 »

Zdobywanie wiedzy językowej nie jest proste. Przede wszystkim liczy się odpowiednio dobrana metoda. Moim zdaniem kurs języka angielskiego to coś w co warto przede wszystkim zainwestować i pomyśleć. Na pewno będzie to coś korzystnego dla Ciebie w przyszłości, w co dobrze jest zainwestować, ponieważ inwestowanie w siebie to najważniejsza wartość.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Angielski

Post autor: Kachna »

Moim zdaniem bardzo fajną sprawą są takie kursy językowe w firmie. Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, że na przykład szkoła językowa Ling Team oferuje taki profesjonalny angielski dla firm Wrocław. W takich kursach mogą uczestniczyć małe i duże firmy, również on-line ;) Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że warto brać w takich kursach udział :)
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Angielski

Post autor: zimka »

Znajomość języka zdecydowanie się przydaje. Można starać się o lepszą pracę albo wyjechać sobie za granicę na wakacje na przykład. Nie ma się kompleksów jak można się porozumieć bez problemu. Dlatego taki sobie postawiłam cel, systematycznie się uczę. Dzięki tej lekcji https://youtu.be/lT6kJYzek-M poznałam zwroty przydatne za granicą. Super jest to, że to co mówi i tłumaczy lektor można łatwo zapamiętać. Nawet na cały kurs można się zapisać i to zamierzam zrobić.
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 131
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Angielski

Post autor: zarobiony »

Niestety ja również nie władam językami obcymi ale teraz już wiem, że nawet nie muszę tego robić gdyż są dostępne profesjonalne tłumaczenia. Jak dla mnie bardzo fajną kwestią są tłumaczenia ustne od https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ ponieważ mi się one niezwykle często przydają.
owsianka911

Re: Angielski

Post autor: owsianka911 »

Wiele osób odczuwa lęk przed mówieniem po angielsku. Sama tak miałam i to było straszne uczucie. Dopiero ten artykuł https://www.sn2.eu/kobieta/19822-jak-po ... elsku.html pomógł mi pokonać ten lęk. Teraz nie mam żadnego problemu z mówieniem nawet w dużym gronie.
rewiś9494

Re: Angielski

Post autor: rewiś9494 »

Chciałabym zapisać swoje dziecko na język angielski i dość mocno zastanawiam się nad tym, czy jest na to odpowiednia pora. Ogólnie myślę, że tak i że dziecko dzięki temu wiele się nauczy, bo im szybciej tym lepiej. Wiele też wyczytałam na stronie https://www.wrocek.pl/dziecko-a-kurs-je ... ielskiego/ i chyba poszukam już jakiejś szkoły.
Martuśkaa

Re: Angielski

Post autor: Martuśkaa »

Od jakiegoś czasu zaczęły interesować mnie szkolenia językowe dla firm, Łódź to moje miasto, Czy możecie polecić jakieś sprawdzone szkoły z doświadczoną kadrą? Do tej pory znalazłam szkołę online Akcent Centrum Języków Obcych. Czy znacie? https://akcent-edu.pl/szkolenia-dla-firm-k-57.html
Staśko

Re: Angielski

Post autor: Staśko »

Języka angielskiego warto się uczyć a dlaczego? Przeczytajcie ile jesteście w stanie zarobić przy znajomości języka angielskiego https://speakingo.com/z-jezykiem-angiel ... a-miesiac/ . Ta kwota chyba wam mówi że jednak warto się uczyć języka obcego.
Awatar użytkownika
Paulinka5
Posty: 68
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:39

Re: Angielski

Post autor: Paulinka5 »

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że angielski jest bardzo ważny. Jako rodzice powinniście to wiedzieć i może pomyśleć o jakiś dodatkowych zajęciach dla waszych dzieci? Inną opcją jest też szkoła prywatna taka jak Te Vizja http://tevizja.pl/ Tu kładziony jest bardzo duży nacisk na języki obce.
ODPOWIEDZ