Rozliczenie za pracę w Holandii

Jak znaleźć oferty pracy za granicą? Czego unikać? Jak zorganizować wyjazd? Na własną rękę czy z agencją pracy? Zapraszamy do rozmowy.
Awatar użytkownika
Cezary-84
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 11:16

Rozliczenie za pracę w Holandii

Post autor: Cezary-84 »

Cześć forumowicze. Mam zamiar ubiegać się o zwrot podatku z Holandii, ale zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać. Wiem tylko, że muszę wykonać rozliczenie, a że sam się na tym nie znam, to pojawia się problem. Myślicie, że warto w tym zakresie zaufać specjalistom od podobnych rozliczeń? Ktoś z was korzystał z takich usług?
Mołek

Re: Rozliczenie za pracę w Holandii

Post autor: Mołek »

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych specjalistów, którzy będą Wam w stanie pomóc w zakresie odzyskania podatku od pracy za granicą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę firmy https://holandia.org/ z którymi również mieliśmy okazję współpracować. Konkretni, bardzo dokładni i bez problemów udało się uzyskać zwrot na odpowiednim poziomie. Dlatego warto się wszystkiego dowiedzieć, żeby też odzyskać naprawdę niezłą sumę ;)
erykuś70

Re: Rozliczenie za pracę w Holandii

Post autor: erykuś70 »

Mołek pisze: ↑19 sie 2021, 19:01 W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych specjalistów, którzy będą Wam w stanie pomóc w zakresie odzyskania podatku od pracy za granicą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę firmy .. z którymi również mieliśmy okazję współpracować. Konkretni, bardzo dokładni i bez problemów udało się uzyskać zwrot na odpowiednim poziomie. Dlatego warto się wszystkiego dowiedzieć, żeby też odzyskać naprawdę niezłą sumę ;)
Jak się rozliczać?

___
podręczniki używane poznań
ODPOWIEDZ