Zaufany adwokat z Łodzi

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Mocne_espresso
Posty: 12
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:54

Zaufany adwokat z Łodzi

Post autor: Mocne_espresso »

Cześć! Szukam sprawdzonego adwokata z Łodzi, który pomógłby mi w sprawie związanej z prawem karnym. Znacie może kogoś zaufanego? Dajcie znać w komentarzach!
Awatar użytkownika
Cieslawa-65
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2019, 16:15

Re: Zaufany adwokat z Łodzi

Post autor: Cieslawa-65 »

Hmm… A sprawdzałeś ofertę http://kroladwokat.pl/? Według mnie to jeden z lepszych adwokatów w Łodzi. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, to koniecznie się do niego zgłoś.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Zaufany adwokat z Łodzi

Post autor: fakttoja »

W sprawach karnych w Łodzi może pomóc mecenas Mariusz Olężałek, specjalizuje się on nawet w bardzo trudnych sprawach karnych. Można liczyć na duże zaangażowanie i stawienie się podczas wykonywania czynności nawet w nocy, mecenas jak za swoją aktywność oraz rzetelność i zaangażowanie w pracy nie ma bardzo wygórowanych stawek. Zawsze znajdziemy tam profesjonalną pomoc i poradę prawną.
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:47

Re: Zaufany adwokat z Łodzi

Post autor: arket_ingage »

Ja polecić mogę Kancelarię Adwokacką Wegner Kostka. Co prawda są z Wrocławia, ale w obliczu aktualnej epidemii prowadzą takze zdalną pomoc prawną. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Adwokaci są sprawdzeni, u mnie to akurat byla sprawa dot. prawa farmaceutycznego, ale wiem, ze zajmują się klientami z różnych branż.
ODPOWIEDZ