Wymiana cyfrowych walut

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 155
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Wymiana cyfrowych walut

Post autor: Kasha »

Zastanawialiście się kiedyś nad wymianą walut cyfrowych albo nad tym by już teraz takie waluty zakupić? Wydaje mi się, że z czasem może być to bardzo opłacalne. Widziałam, że tutaj https://bitbay.net/pro/pl/ można zakupić bitcoiny. W ogóle giełda cyfrowych walut staje sie coraz bardziej popularna.

Awatar użytkownika
Domino
Posty: 40
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:55

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: Domino »

Trochę śledze świat bitcointów i wydaje mi się, ze jest to bardzo opłacalne. Po tym jak ostatnio sprawdzałam tutaj kurs https://tokeneo.com/news/pl/kurs-bitcoin/ coraz bardziej zastanawiam się nad inwestycją w to. Wiele osób wsadziło w to swoje pieniadze i bardzo są zadowoleni.

Awatar użytkownika
mczay
Posty: 279
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: mczay »

Jeśli natomiast chcielibyśmy dokonać wymiany standardowych walut, proponowałbym zainteresować się ofertą pluskantor.pl - tutaj, bez najmniejszego problemu dokonamy zakupu waluty po naprawdę korzystnym kursie.

Awatar użytkownika
kaczorgigant
Posty: 136
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:15

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: kaczorgigant »

Ja mam kilka bitcoinów i chcę je sprzedać jednak ostatnio wchodzę na stronę https://ilekosztujebitcoin.pl/ i w porównaniu do zeszłego tygodnia cena spadła o prawie tysiąc złotych. Chyba muszę sprzedać je jak najszybciej póki cena jeszcze bardziej nie zmaleje. Podobno są jakieś kantory internetowe specjalnie do skupu i sprzedaźy kryptowalut. Muszę rozeznać temat.

Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 226
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Wymiana cyfrowych walut

Post autor: fakttoja »

Dziś praktycznie każda waluta może mieć postać cyfrową, kantory stacjonarne również tracą klientów na rzecz kantorów online. Waluteo to bardzo dobry kantor online, który gwarantuje bezpieczną wymianę walut, kursy są w nim bardzo korzystne. Niski jest również spread, czyli różnica w kursie sprzedaży a kupna waluty.

ODPOWIEDZ