www.topkontrakt.pl - opinie

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
IgorM
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2019, 15:04

www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: IgorM »

Dzień dobry wszystkim. Chciałbym wprowadzić w swoim życiu kilka zmian, zacząłem od zmiany pracy, bo ona ma jednak spore znaczenie i wpływ na nas. Zawsze lubiłem kontakt z Klientem w pracy, więc chciałbym spróbować swoich sił jako agent ubezpieczeniowy. Znalazłem nawet firmę Top Kontrakt, która zrzesza agentów. Ktoś z Was może pracuje w tej branży? Jestem ciekaw jakie są Wasze opinie i doświadczenia.
Awatar użytkownika
Karolina054
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 20:02

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Karolina054 »

Mam bardzo pozytywne doświadczenia i opinie na temat topkontrakt.pl. Bardzo sprawne i kompleksowe mają podejście do tematu branży ubezpieczeniowej. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, skorzystaj z ich oferty.
Awatar użytkownika
Wanda471
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 19:43

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Wanda471 »

Potrzebowałam pracy i znalazłam ofertę topkontrakt.pl. Zdecydowałam się na pracę u nich, bo mieli pozytywne opinie. Cieszę się, że tak zrobiłam i polecam wszystkim. Praca jest ciekawa, dobrze płatna, a atmosfera jest przyjazna.
Awatar użytkownika
Urszula391
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 19:50

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Urszula391 »

Jakiś czas temu pilnie potrzebowałam pracy i znajomy polecił mi topkontrakt.pl. Mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Dbają o pracowników, dobrze płacą i przede wszystkim zapewniają świetną, swobodną atmosferę w pracy.
Awatar użytkownika
Kamila199
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 19:53

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Kamila199 »

W branży ubezpieczeniowej pracuję już od lat, ale potrzebowałam nowych wyzwań, w związku z tym zmieniłam pracę. Kierowałam się opiniami znajomych, którzy polecali mi topkontrakt.pl. Zatrudniłam się tam i o była najlepsza decyzja. Teraz i dobrze zarabiam, i mogę się rozwijać zawodowo.
Awatar użytkownika
Łucja992
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:50

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Łucja992 »

Jakiś czas temu sama dokonałam pewnych zmian w życiu i zmieniłam pracę. Kolega zatrudnił się jako agent ubezpieczeniowy w topkontrakt.pl i miał dobrą opinię na ich temat. Ja też tam pracuję od miesiąca i polecam, bo z szacunkiem podchodzą do pracownika.
Awatar użytkownika
Zofia645
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 19:25

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: Zofia645 »

W firmie topkontrakt.pl pracuję od lat i bardzo chwalę sobie pracę u nich, nie dziwią mnie też dobre opinie na ich temat. Każdego pracownika traktują indywidualnie i poważnie. Co miesiąc są premie i prowizje. Polecam wszystkim tę agencję.
Awatar użytkownika
sandra214
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:48

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: sandra214 »

Chyba każdy, kto chce zmienić pracę, czyta najpierw opinie o pracodawcy. Ja tak zrobiłam i postanowiłam zatrudnić się w topkontrakt.pl, bo do pracownika podchodzą z szacunkiem, a to jest bardzo ważne w obecnych czasach. U mnie w pracy każdy jest zadowolony i z zarobków, i z premii.
Awatar użytkownika
beatka001
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:38

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: beatka001 »

Wszyscy moi współpracownicy mają pozytywną opinię na temat naszego pracodawcy, czyli firmę topkontrakt.pl. Pracownicy są bardzo ważni dla nich i dlatego maja wiele premii i dodatków do wypłaty. Atmosfera jest niemal rodzinna.
Awatar użytkownika
roma001
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 19:52

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: roma001 »

Każdemu, kto chce pracować w ubezpieczeniach, polecam firmę topkontrakt.pl, bo mają profesjonalne podejście i do klienta, i do pracownika. Mają dobre opinie wśród moich znajomych z pracy i ja sama też szczerze ich polecam. Profesjonalizm w każdym calu.
Awatar użytkownika
frania207
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 19:32

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: frania207 »

Mam opinię taką, że firma topkontrakt.pl to najlepszy wybór dla każdego agenta ubezpieczeniowego. Na pewno daje wyzwania, dzięki którym możemy się rozwijać i ciągle doskonalić swoje możliwości. Zdecydowanie firma dba o pracowników i o klientów.
Awatar użytkownika
marika412
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:05

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: marika412 »

W mojej opinii firma topkontrakt.pl to najlepsza opcja dla każdego agenta ubezpieczeniowego. Oferują bardzo dobre warunki zatrudnienia i dbają o dobro pracowników. Nie wykorzystują ich, jak to często się zdarza na rynku pracy. Stawiają wyzwania i dają możliwość rozwoju.
Awatar użytkownika
gabi451
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:33

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: gabi451 »

Znam wielu agentów ubezpieczeniowych, którzy mają dobre opinie o topkontrakt.pl. Bardzo sobie chwalą pracę w firmie, bo dbają o pracownika i robią wszystko, żeby byli zadowoleni. Mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
jania664
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:56

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: jania664 »

Pracowałam kiedyś jako agent ubezpieczeniowy i mam dobrą opinię na temat topkontrakt.pl. Oni dbają o swoich klientów i pracowników. Wyróżnia ich profesjonalizm i empatia do klientów, którzy potrzebują pomocy przy odszkodowaniach.
Awatar użytkownika
karina009
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 20:04

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: karina009 »

W branży ubezpieczeniowej pracuję już od kilku lat. Gdy kilka miesięcy temu zmieniałam pracę, koleżanka poleciła mi topkontrakt.pl, bo czytała pozytywne opinie o nich. Cieszę się, że skorzystałam z jej rady, bo od tamtej pory więcej zarabiam i mniej się stresuję.
Awatar użytkownika
luiza197
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:00

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: luiza197 »

Można przeczytać wiele opinii, że firma topkontrakt.pl dba o swoich pracowników i jest to prawda. Mam znajomą, która u nich pracuje i bardzo sobie chwali to stanowisko. Jeśli koś szuka stabilnej i opłacalnej pracy, to jest to dobry wybór.
Awatar użytkownika
danusia098
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:16

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: danusia098 »

Słyszałam wiele opinii zadowolonych pracowników topkontrakt.pl. Myślę, że zatrudnienie się u nich jest dobrym krokiem w życiu. Firma dba i o pracowników, i o klientów.
Awatar użytkownika
lusia821
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 20:05

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: lusia821 »

Uważam, że zmiana pracy na te u topkontrakt.pl to świetna zmiana w życiu. Jest to bardzo dobry pracodawca, który dba o swoich pracowników. W mojej opinii komfort w pracy przekłada się na wyniki, a te są ważne w ubezpieczeniach.
Awatar użytkownika
iza441
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:10

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: iza441 »

Jeśli ktoś poważnie myśli o związaniu się z branżą ubezpieczeniową, to uważam, że firma topkontrakt.pl to świetny wybór. Firma ta dba o pracowników i daje stabilizację. Znam wiele pozytywnych opinii pracowników na ich temat.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: www.topkontrakt.pl - opinie

Post autor: adelo23 »

Pisaliście o pracy jako agent ubezpieczeniowy i nie ukrywam, że tez od dawna się tym interesuje jestem coraz bliżej uzyskania takiej posady w dobrej firmie tylko żebym nie był w 100% amatorem chciałbym wiedzieć jaka jest najlepsza aplikacja dla agenta ubezpieczeniowego która pomaga w pracy? Możecie mi coś polecić?
ODPOWIEDZ