W temacie działu praca...

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Awatar użytkownika
Andriu
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2019, 13:16

W temacie działu praca...

Post autor: Andriu »

Piszę swój pierwszy nowy temat w dziale praca...
Wasze wpisy wpisy,w większości dotyczą spraw nie związanych z tą tematyka!
Taki bałagan tematów,a ja liczyłem że trafię tu na ciekawe posty związane z pracą lub opiniami na temat pracodawców ;)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: W temacie działu praca...

Post autor: Kachna »

A w jaki sposób szukacie dla siebie pracy? Macie może jakieś swoje sprawdzone sposoby? Czy może to praca przychodzi do Was? Mi kilka razy się tak zdarzyło, że ktoś mi pracę zaproponował. Najczęściej jednak szukam takich ogłoszeń w różnych serwisach, ostatnio sporo widziałam na Pokato.pl. A Wy kojarzycie ten serwis?
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: W temacie działu praca...

Post autor: zimka »

Jeśli chodzi o dobrą pracę, to ważne jest wykształcenie. Są branże, które szukają specjalistów.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: W temacie działu praca...

Post autor: barten »

Jeśli chodzi o dobrą pracę, to fakt wykształcenie jest bardzo ważne to po pierwsze. Również istotną kwestią jest to co chcemy robić, w jakim kierunku się kształcić i na jaki zawód postawić. Jak mam chwilę to lubię sobie przeglądać portal https://antyschematy.pl/ , zawsze można przeczytać jakiś ciekawy artykuł, nawet dowiedzieć się coś nowego. Jest tam między innymi taki, opisujący jakie zawody, jacy specjaliści są i będą pożądani na rynku pracy. To też może być wskazówką do podejmowania własnych wyborów co do kształcenia się.
ODPOWIEDZ